Nie samym samochodem człowiek żyje – czas ogolić brwi!

trymer do brwiUżycie brzytwy do ukształtowania brwi może dać taki sam efekt jak woskowanie lub pinceta, ale bez bólu. Najpierw musisz kupić maszynkę do brwi z małym ostrzem. Następnie możesz ogolić brwi do kształtu, który dobrze eksponuje Twoją twarz.

Kup maszynkę do golenia stworzoną specjalnie do brwi. Standardowa maszynka do golenia nie da ci szczegółowych brwi i może być niebezpieczna, gdy będziesz nią wymachiwać w pobliżu oczu. Zamiast tego kup brzytwę do brwi, której małe ostrze da ci pożądane brwi. Inną alternatywą jest trymer do brwi, jeśli chcesz takiego naprawdę dobrej jakości – może Cię zainteresować ten dostępny na stronie: https://crocogo.pl/product/sensacyjny-depilator-do-twarzy/.

Możesz zamówić maszynkę do brwi przez Internet lub kupić ją w lokalnym sklepie z kosmetykami.

Użyj niewielkiej ilości kremu do golenia. Dokładniejsze golenie uzyskasz, nakładając krem do golenia na skórę wokół brwi. Spróbuj zacząć od małej ilości i użyj więcej, jeśli to konieczne. Spróbuj zastosować krem do golenia po wyjściu z prysznica.

Ważne: krem do golenia nakładaj tylko na tę część brwi, którą chcesz golić. Użyj bawełnianego wacika, aby zetrzeć nadmiar kremu do golenia, aby zobaczyć, co robisz.

Przytrzymaj skórę wokół brwi tak, aby była możliwie jak najbardziej napięta. Użyj niedominującej dłoni, aby mocno napiąć skórę wokół brwi. Pomoże to uzyskać dokładniejsze i bardziej szczegółowe golenie. Następnie użyj dominującej ręki, aby zacząć kształtować brew zgodnie ze swoimi zamierzeniami lub pomysłem jaki masz na swoje brwi.

Gol się pod brwiami w kierunku wzrostu włosów. Ważne jest, aby gładzić maszynkę w tym samym kierunku, w którym rosną brwi. Jeśli użyjesz ostrza w przeciwnym kierunku, możesz pocierać skórę i ewentualnie tworzyć wrastające włosy. Zamiast tego delikatnie pociągnij brzytwę w kierunku, w którym rosną twoje brwi. Unikaj także golenia się nad brwiami, ponieważ mogą wyglądać nienaturalnie.

Często sprawdzaj swoje postępy. Powinieneś jak najlepiej sprawdzić swoje postępy w lustrze. Łatwo jest przypadkowo zgolić zbyt dużo brwi. Aby temu zapobiec, cofnij się i spójrz w lustro po ukończeniu każdej sekcji brwi.

Po zakończeniu umyj twarz. Po zakończeniu golenia brwi umyj twarz delikatnym środkiem do mycia twarzy. Pomoże to usunąć pozostały krem do golenia lub olejki z rąk. Nie nakładaj kremów nawilżających na świeżo ogolony obszar, ponieważ może to zatykać pory.

Utrzymuj kształt brwi, goląc się co tydzień. Aby zachować wygląd swoich nowo ukształtowanych brwi, będziesz musiał je regularnie golić. Spróbuj golić się mniej więcej raz w tygodniu lub częściej, jeśli twoje włosy naprawdę szybko odrastają.

Rozważ woskowanie lub pincetę.

Podczas gdy możesz skutecznie kształtować brwi za pomocą maszynki, włosy odrastają szybko. Oznacza to, że będziesz musiał kształtować swoje brwi częściej niż podczas ich woskowania lub pincety. Jeśli chcesz trwalsze brwi, spróbuj wyrywać je lub woskować zamiast golić.

Możesz także użyć wielu metod. Użyj pincety, aby oderwać grube, ciemne włosy brwi, a brzytwą gol się po to, by pozbyć się mniejszych, jaśniejszych włosów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *