Das WeltAuto – specjalny program sprzedaży aut używanych

Zakup auta to zawsze duży wydatek. Niezależnie od tego, czy kupujesz samochód nowy, czy używany taką decyzję należy dokładnie przemyśleć. O ile kupno auto prosto z salonu nie niesie za sobą dużego ryzyka, o tyle przy zakupie auta używanego łatwo możesz paść ofiarą oszustwa. Istnieje jednak sposób, aby tego uniknąć. Wystarczy kupić auto z gwarancją programu Das WeltAuto.

Das WeltAuto – na czym polega program?

Das WeltAuto to program stworzony przez koncern Volkswagena. Ma on na celu sprzedaż aut używanych marek należących do koncernu, czyli Audi, Seat, Skoda, ale też marek takich jak: BMW, Toyota, Nissan, Volvo, Ford, Mazda, Citroen czy wiele innych. Samochody oferowane w tym programie są gruntownie sprawdzane zarówno pod kątem historii auta, przebiegu, jak i stanu technicznego. Samochody, które spełniają, wszystkie wymagania otrzymują gwarancję programu Das WeltAuto. Dzięki niemu możesz mieć pewność, że auto jest niezawodne i w doskonałym stanie. Test jakości aut trafiających do programu to, aż 117 etapów! Dzięki nim specjaliści Das WeltAuto wybierają dla swoich klientów tylko te egzemplarze, które nie budzą żadnych wątpliwości.

Kolejnym ogromnym plusem programu jest fakt, że zapewnia on niezwykle bogaty wybór aut. To klient konkretnie określa, czego potrzebuje. Możesz wybrać silnik TDI lub benzynowy, samochód z klimatyzacja czy wbudowaną nawigacją – znajdziesz takie modele, które odpowiadają Twoim potrzebom. Jeśli martwisz się, że w ofercie są jedynie auta kompaktowe, będziesz pozytywnie zaskoczony. Program proponuje również auta z nadwoziem typu kombi lub auta z napędem 4×4.

Jak kupić auto w programie WeltAuto?

Jeśli przekonały Cię argumenty i decyzja o zakupie została podjęta, czas udać się do autoryzowanego salonu, takiego, jak ten punkt we Wrocławiu https://centrumwroclaw.pl/dwa/. Tutaj będziesz mógł dokładnie obejrzeć konkretny, wybrany przez siebie egzemplarz. Uzyskasz dodatkowe informacje na temat programu i rozwiejesz swoje ewentualne wątpliwości. W dodatku jazda próbna dla samochodów z programu Das WeltAuto to nie przywilej (jak to bywa w wielu salonach), a prawo klienta. Po umówieniu terminu wybrane przez Ciebie auto zostanie przygotowane. Jeśli jazda próbna wypadnie pomyślnie, warto zapytać o opcje finansowania, są bardzo różnorodne. Istnieje możliwość zakupów na raty czy też leasingu. Możesz również zdecydować się na dodatkową ochronę gwarancyjną, jednak pamiętaj, że wszystkie auta z certyfikatem Das WeltAuto są objęte minimum roczną gwarancją.

Ciekawą i atrakcyjną opcją jest również możliwość wymiany auta na inny model w ciągu 7 dni. Co więcej, jeśli zdecydujesz się na zakup, a jednocześnie chcesz się pozbyć starego auta, specjaliści w salonie wycenią je i od Ciebie odkupią. Oferta na pewno będzie korzystna, a dodatkowo możesz otrzymać dodatkowy rabat na nowe auto.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *