Strój mechanika samochodowego – o dziwo też jest ważny!

męski sweter lee

Minęły już czasy, gdy wchodząc do warsztatu samochodowego, w progu witał Cię wymazany od stóp do głowy mechanik samochodowy, na dodatek w podartym drelichu, papierosem w ustach i trzydniowym zarostem. Dzisiaj w szanujących się warsztatach mechanicy również dbają o swój wygląd i ubiór.

Dzisiejszy mechanik w renomowanym warsztacie

Wchodząc dzisiaj do renomowanego warsztatu samochodowego widzisz mężczyzn ubranych niemalże tak, jakby mieli oni za chwilę usiąść za biurkiem. Współczesny mechanik jak się okazuje, również dba o swój wygląd. Dba o to, by przy kliencie prezentować się nienagannie i w miarę elegancko. Właściciele szanowanych i często odwiedzanych warsztatów samochodowych chcą, by ich pracownicy nie wyglądali tak, jak wyglądają dzieci, które wytaplały się w błocie. Sprawdzają u swoich pracowników wygląd, inwestują w odzież, która będzie się naprawdę nieźle prezentowała.

Jesteś właścicielem warsztatu? Przeczytaj, co możesz zaproponować swoim mechanikom w kwestii ubioru

Z pewnością odrzuć na bok wymazane smarem drelichy, fartuchy itp. Dzisiaj możesz zamówić u dobrego krawca spodnie robocze, które nie będą się wiele różnić od spodni typu sportowego. Co jak co, ale mechanika raczej w garnitur do pracy nie ubierzesz. Chociażby ze względu na przepisy bezpieczeństwa i higieny pracy lub też niewygodę tego stroju w ich codziennej pracy. Do takich spodni możesz zakupić modną koszulę z solidnego i wysoko gatunkowego materiału. Bardzo ciekawy i jednocześnie modny w dzisiejszych czasach fason oraz styl koszul znajdziesz wśród koszul Modini.

Firma ta ma naprawdę szeroki wachlarz tego typu asortymentu. Oczywiście musi być ona dopasowana stylem do spodni. I tak na przykład spodnie typu bojówki, najlepiej koloru czarnego (nie ukrywajmy, że zawód mechanika to brudna robota), wspaniale uzupełni modna koszula Modini np. w kolorze czerwonym, czy też granatowym, gdzie na kieszonce możesz zlecić komuś, kto się zajmuje wyszywaniem, haftem itp. właśnie wyhaftowanie, czy też wyszycie loga Twojej firmy.

Pamiętaj, że w dzisiejszych czasach wiele osób zwraca baczną uwagę zarówno na swój wygląd, jak i też wygląd innych. Dlatego też strój mechanika samochodowego jest również bardzo ważnym elementem zachowującym prestiż Twojej firmy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *