Szydełkowanie może Ci pomóc zdać prawko! Dowiedz się dlaczego.

Tak to prawda – wygląda na to, że szydełkowanie przynosi wiele pozytywnych korzyści zdrowotnych, dzięki którym również będzie Ci się lepiej jeździć samochodem. 

Według wielu badań szydełkowanie może pozytywnie wpłynąć na twoje samopoczucie. Pewien Uniwersytet przeprowadził ankietę z udziałem ponad 8 000 uczestników, którzy pytali o swoje przyzwyczajenia do szydełkowania. Z tej ankiety przeważająca większość respondentów to kobiety (99 procent), z których połowa miała od 41 do 60 lat – i twierdzą, że sięgają po szydełko przez większość dni, jeśli nie codziennie (77 procent)

Eksperci stwierdzili, że 90 procent ludzi twierdzi, że szydełkowanie sprawia, że ​​czują się spokojniej, a 82 procent twierdzi, że sprawia, że ​​czują się szczęśliwsi. Ponad 70 procent ludzi również uważało, że szydełkowanie pomogło poprawić ich pamięć i koncentrację. „Wyniki ankiety pokazują, że szydełkowanie zapewnia wiele pozytywnych korzyści dla ludzi pod względem dobrostanu” – mówi jeden z doktorów, którzy brali udział w tym badaniu. „Świadomość, że szydełkowanie może przynieść pozytywne korzyści, może zachęcić ludzi do podjęcia hobby jako strategii samoopieki”.

Ostateczne wyniki są prostym potwierdzeniem tego, co zapaleni fani szydełkowania już wiedzą: szydełkowania można użyć jako sposobu dbania o siebie.

Innym częstym problemem badanym w związku z szydełkowaniem jest bezsenność. Według danych – łatwe, powtarzalne ruchy, które składają się na szydełkowanie, mogą uspokoić twoje ciało i umysł na tyle, byś chciał położyć się spać. To idealna porada dla osób pracujących jako kierowcy tira – mających problem z zasypianiem, Szydełkowanie również zmniejsza niepokój, koncentrując się wyłącznie na projekcie w twoich rękach możesz się naprawdę uspokoić, stąd i jazda samochodem staje się później przyjemniejsza i bardziej skoncentrowana.

Niezależnie od tego, czy cierpisz na lęk, bezsenność, czy po prostu lubisz szydełkować, jedno jest pewne – te wyniki są motywacją do wypróbowania tego hobby.

Więc jeśli zdecydujesz się na zabawę na drutach i / lub szydełkowanie, zrób sobie przysługę i zacznij od podstaw. Nie przechodź od razu do robienia własnego swetra (lub skarpet dla całej rodziny). Robótki wymagają dokładnych ruchów, które wymagają wprawy. Idź do dowolnego sklepu z rękodziełem (polecamy shop.bobbiny.com ) i kup tanie materiały, od takich najlepiej zacząć. Nie musisz szaleć i rzucać się w temat luksusowych marek, dopóki nie przyzwyczaisz się do robienia tego i nie określisz konkretnych rzeczy, które chcesz mieć. Jednak do dziania zalecamy kupowanie dłuższych igieł niż krótkich. Na początku będą wydawać Ci się niezręczne, ale przynajmniej nie będziesz spędzał większości czasu na początku, próbując utrzymać swój projekt na igle. Jeśli chodzi o przędzę, najlepiej kupić niezawodną markę za dobrą cenę, ponieważ zwykłe sklepy rzemieślnicze mają je w dobrej cenie i będziesz mieć pewność, że takie przetrwają wszystkie szarpania i wiązania.

Powodzenia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *