Szykujesz się na auto show? Sprawdź te wskazówki i przygotuj się na uczestnictwo!

Targi motoryzacyjne to świetne wydarzenie, na które warto zwrócić uwagę, jeśli myślisz o zakupie samochodu w przyszłym roku. Wszyscy najwięksi producenci samochodów są obecni, zabierając ze sobą większość swoich pojazdów (lub tych które wkrótce będą) na sprzedaż.

Zamiast podróżować do różnych dealerów, możesz spędzić popołudnie na pokazie samochodowym porównując niedrogie samochody rodzinne, najnowsze modele i więcej, wszystko w jednym miejscu. Ponieważ wiele pokazów ma olbrzymie rozmiary, najlepiej przygotować się przed wyjazdem. Agencja eventowa Łódź Udzieliła nam kilku wskazówek które pomogą Ci w pełni wykorzystać swoją wizytę na wybranym auto show.

1. Planowanie z wyprzedzeniem

Oszałamiająca liczba aut na takich pokazach może przytłoczyć, jeśli wybierzesz się tam bez planu. Zanim więc wyruszysz w drogę, zrób listę typów pojazdów lub konkretnych modeli, które chcesz zobaczyć, wraz z pytaniami dotyczącymi każdego z nich. Większość pokazuje grupy podobnych marek samochodów, dzięki czemu można łatwo porównać przedstawicieli konkurencyjnych modeli w jednym obszarze. Mapy są dostępne przy drzwiach lub można je wydrukować z wyprzedzeniem na stronie internetowej programu, aby zrobić sobie wstępne plany. Niektórzy z organizatorów takich wydarzeń oferują nawet aplikację na smartfony celem wygodnej nawigacji w czasie rzeczywistym z poziomu wystawy.

2. Daj sobie wystarczająco dużo czasu

Najbardziej zaskakująca rzecz dla osób biorących udział w ich pierwszym dużym pokazie samochodowym, jest związana wielkością i skalą tego wydarzenia. Dlatego nie wpadaj tam na krótki spacer, ale pomyśl o tym by spędzić tam około 3,5 godziny, to czas potrzebny na przeciętną wizytę w programie Auto Show. To powinno wystarczyć, jeśli masz tylko kilka pojazdów na swojej liście obowiązkowej. Ale jeśli musisz zdecydować między samochodem typu SUV a ciężarówką, a następnie zacznij zawężać wyszukiwanie do konkretnych modeli, poświęć więcej czasu, aby zobaczyć wszystko, co musisz zobaczyć.

3. Przyjdź przygotowany.

Będziesz musiał się sporo nagimnastykować wchodząc i wychodząc z pojazdów – upewniając się, że widzisz wszystko z fotela kierowcy, sprawdzając wygodę tylnego siedzenia – więc zakładaj na takie pokazy wygodne buty i strój, który nie jest zbyt obcisły. Nie zapomnij zabrać ze sobą aparatu, aby robić zdjęcia godnych uwagi samochodów lub funkcji, które mogą pomóc w przyszłych zakupach samochodu.

4. Zabierz dzieci

Salony samochodowe są imprezami rodzinnymi, które mają przyciągnąć uwagę szerokiej grupy wiekowej. Jeśli masz dzieci, rozważ to by wziąć je ze sobą. Nie tylko będą cieszyć się z oglądania samochodów i eksponatów, ale wielu producentów samochodów tworzy gry, interaktywne plansze i inne działania, które będą bawić młodszy tłum.

5. Ciesz się dodatkami

Zwykle możesz zobaczyć nie tylko samochody, ale też muzykę na żywo czy wystawę sztuki, na której pojazdy zostaną pomalowane przed publicznością. Targi samochodowe są również znane z debiutów samochodowych. Sprawdź stronę programu, aby uzyskać więcej informacji na temat specjalnych wydarzeń i wystaw.

Szukasz agencji eventowej w Łodzi? Sprawdź https://pure-pleasure.pl/

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *