Części tuningowe – podrasuj swojego Mercedesa!

Już masz swoje wymarzone cacko prosto z salonu …ale wciąż czujesz pewien niedosyt. Chcesz, aby twój Mercedes Benz nie tylko był modelem serii X, ale pragniesz mu nadać wyjątkowy, jeszcze bardziej luksusowy design. Indywidualizacja wnętrza, komfort jazdy, sportowe rasowe brzmienie, bestsellerowe felgi – to początek możliwości. Sprawdź, jak możesz łatwo osiągnąć wymarzony efekt. 

20201002121902_download.jpg

  1. Ekskluzywny sklep tuningowy 
  2. Kompleksowy tuning samochodów luksusowych 
  3. Detailingwrapping – zawsze zadbany Mercedes

Ekskluzywny sklep tuningowy 

Pierwszym krokiem jest ustalenie co chcesz zmodyfikować i w jakim stopniu. Przy autach klasy premium możesz brać pod uwagę tylko części tuningowe z najwyższej półki. Dobry i sprawdzony sklep tuningowy to nie tylko szeroki wybór, gwarancja, ale i fachowe zaplecze specjalistów, którzy potrafią dobrać produkt do zindywidualizowanych oczekiwań klienta i możliwości auta.  

Jedną z najczęściej kupowanych części do stylizacji samochodu przez właścicieli są felgi Mercedes Benz. Warto porównać portfolio na rynku motoryzacyjnym. Firma GranSport posiada niezwykle szeroką i przejrzystą ofertę, a jeśli masz wątpliwości skorzystaj z darmowej usługi Czat. 

Kompleksowy tuning samochodów luksusowych 

Ekskluzywny nie znaczy wyjątkowy. Jeśli nie znasz się za dobrze na tuningowaniu albo po prostu nie masz czasu się tym zająć, ale masz wysokie wymagania, to zostaw tuning samochodów luksusowych w rękach profesjonalistów.  

W kompleksowym tuningu topowych marek samochodów, jak Mercedes Benz, również na polskim rynku specjaliści wdrażają filozofię concierge, polegającą na zapewnieniu najwyższego poziomie realizacji usługi przy minimalnym nakładzie czasowym i zaangażowaniu zleceniodawcy. Oznacza to dopasowanie usług do wymagań Klienta – od momentu odbioru auta z dowolnego miejsca do jego dostarczenia po jego modyfikacji mechanicznych i stylistycznych. 

Detailingwrapping – zawsze zadbany Mercedes 

Coraz więcej klientów decyduje się na tuning auta zaraz po wyjściu z salonu. Tym bardziej warto go zostawić pod czujnym okiem specjalistów. Zakres usług warto wtedy poszerzyć o  wrapping, czyli zabezpieczenie specjalną folią ochronną najbardziej narażonych na uszkodzenie części nadwozia. 

Z drugiej strony, jeśli twój klasyczny Mercedes potrzebuje delikatnej odnowy warto zdecydować się na detailing, który nie tylko je odnowi, ale i zabezpieczy przed zarysowaniami czy odpryskiem lakieru, chociażby poprzez aplikację powłoki hydrofobowej. Jazda takim dopieszczonym autem to nie tylko komfort, to kwintesencja czystej przyjemności.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *