Jak usunąć wgniecenia na samochodzie bez lakieru i szpachli?

Często jest tak, że mamy wgniecenie na samochodzie, ale nie został uszkodzony lakier. Co w takiej sytuacji zrobić? Jeśli pojedziemy do blacharza-lakiernika to naprawa tego typu szkód będzie bardzo kosztowna. Nigdy to już nie będzie dobrze wyglądało. Można jednak zrobić coś innego. W ofercie jest usuwanie wgniotek i wgnieceń myślenice bez lakierowania (pdr) i jeśli skontaktujemy się z firmą, która się tym zajmuje to mamy gwarancję, że poradzą sobie ze wszystkim.

Taka firma posiada nowoczesny sprzęt, który potrafi pozbyć się wgniotek nie uszkadzając starej powłoki lakierniczej ani nie nakładając przy okazji nowej warstwy lakieru.

Tutaj liczy się precyzja, ale i doświadczenie, dlatego nie robimy tego we własnym zakresie. To tylko pozornie wygląda na łatwa pracę, ale w rzeczywistości tak nie jest, dlatego trzeba zrobić wszystko, aby jak najszybciej skontaktować się z firmą, która się tym zajmuje. Wyznaczą nam termin i będzie można pojechać do nich na naprawę. Nie zajmie im to dużo czasu chyba, że takich miejsc gdzie są wgniecenia jest bardzo dużo. Wszystkiego dowiemy się na miejscu.

Jakie szkody może usunąć specjalista bezlakierniczego usuwania wgnieceń (PDR)?

Zastanawiasz się jakie wgniecenia można usunąć bez lakierowania metodą PDR?

Do specjalistów PDR najczęściej zgłaszają się kierowcy, których auto uległo uszkodzeniu powłoki lakierniczej i elementów karoserii w sytuacji:

  • Gradobicia
  • Uderzenia w dach lub maskę auta spadających gałęzi lub owoców drzew
  • Szkód parkingowych
  • Celowego działania osób trzecich i aktów wandalizmu
  • Drobnych stłuczek drogowych

W każdym z tego typu przypadków warto skonsultować ze specjalistą możliwość i koszt usługi usuwania wgniotek bez lakierowania. Warto wiedzieć, że jeśli szkoda na twoim pojeździe kwalifikuje się do naprawy innowacyjną techniką bezlakierniczego usuwania wgnieceń to zapłacisz nawet o 50% mniej, a czas w jakim wgniecenia zostaną usunięte będzie nawet o 90% krótszy niż w przypadku tradycyjnych metod blacharsko-lakierniczych.

Naprawa karoserii po gradobiciu

Najczęściej po gradobiciu bardzo cierpi dach i maska samochodu. Mamy tam wgniecenie przy wgnieceniu – jedno obok drugiego. Można to oczywiście zaszpachlować, ale to nie będzie dobrze wyglądać, zmieni się struktura warstwy lakierniczej i będzie to widoczne gołym okiem. Wraz ze szpachlą i nową powłoką lakierniczą wartość twojego auta spanie.

Lepiej będzie zgłosić się do firmy specjalizującej się w usuwaniu wgnieceń bez lakierowania metodą PDR, aby to oni wykonali taką naprawę dachu i innych uszkodzonych gradem elementów karoserii. Jeśli ucierpiały na tym również inne elementy karoserii to także ta sama firma może się tym zająć. Znają się na tym bardzo dobrze, dlatego taka praca dla nich nie będzie trudna. Przekonamy się, że nasz samochód będzie wyglądał jak nowy po wizycie w takim warsztacie u specjalistów.

Ile kosztuje naprawa wgnieceń na karoserii samochodu?

Wszystko będzie zależne od tego, jakie to wgniecenie,  ile wgniotek jest na karoserii oraz jak dużo czasu pracy potrzebujemy na ich niwelację i naprawę? Ceny u specjalistów metody pdr (tzw. paintless dent repair) są dość mocno zróżnicowane. W zależności od regionu a nawet miasta za usuwanie wgnieceń zapłacisz od ok. 50-60 zł za sztukę drobnego, gradobiciowego wgniecenia na dachu.

Takie rozsądne i atrakcyjne ceny bezlakierniczego usuwania wgnieceń, wgniotek, wybrzuszeń i rys na karoserii w Myślenicach oferuje np. firma specjalizująca się w technice PDR: Scyz-Gum zlokalizowana w 32-400 Myślenice, ul. 3-go Maja 22.

Jeśli mamy wgniotki na całym dachu, jest ich wiele to można zawsze dogadać się, jeśli chodzi o cenę. Firma specjalizująca się w renowacji karoserii bez lakierowania przygotuje nam taką ofertę, jaka dla nas będzie najbardziej korzystna. W ten sposób i my będziemy zadowoleni i oni, a przecież to jest bardzo ważne. Warto z firmą skontaktować się tak szybko jak to tylko będzie możliwe, a oni nam pomogą.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *