Wózek dobry na spacer i do samochodu? Wiemy, jak go znaleźć!

Młodzi rodzice są podekscytowani pomysłem fotelika samochodowego, który ma również funkcję nosidełka i wózka – nie bez powodu. Oznacza to, że możesz przenieść dziecko z samochodu do wózka bez budzenia! Umożliwia to także korzystanie ze zwykłego wózka w klasyczny sposób. Ponieważ noworodki nie mogą utrzymać głowy, nie mogą usiąść na siedzeniu wózka. Aby przespacerować się noworodkiem, potrzebujesz siedziska spacerowego, które rozkłada się na płasko lub potrzebujesz fotelika lub gondoli, która wsuwa się do wózka. Wózki 3w1 mają to wszystko!

Czy są jakieś minusy posiadania takiego systemu podróżnego? Jeden duży minus: umieszczenie fotelika na zwykłym siedzeniu oznacza, że ​​ciągniesz dwa fotele, gdziekolwiek jesteś, a to staje się ciężkie. Wózki obciążone fotelem samochodowym nie ślizgają się i nie manewrują tak łatwo, a Twoje dziecko nie będzie mogło korzystać ze zwykłego wózka dziecięcego do ukończenia sześciu miesięcy. Waga nie jest tak wielka, jeśli masz gładkie chodniki w okolicy, ale na wyboistym bruku może być męczące.

Alternatywy, o których warto wiedzieć

Rozważ skorzystanie z wózka 3w1, jeśli nie chcesz dodatkowej wagi do siedzenia. Rama wózka jest tylko ramą na kółkach, na której może odpoczywać dziecku w foteliku dziecięcym. Gdy zaczniesz się orientować jaki wózek 3 w 1 dla dziewczynki kupić – przekonasz się, że taka opcja może być bardzo tania. Wielozadaniowy wózek to opcja, która może przyjąć rolę fotelika samochodowego, gondoli lub zwykłego siedzenia – super przydatna opcja!

Inną opcją jest oczywiście noszenie dziecka w nosidle, a nie używanie w ogóle wózka dziecięcego, dopóki dziecko nie dorośnie na tyle, by usiąść. Jeśli jesteś silny i nie cierpisz na ból pleców, może to być świetnym rozwiązaniem!

Zdecydowanie chcesz mobilnego wózka 3w1 dla ułatwienia sobie podróży? Istnieją różne sposoby uzyskania takiego system – najważniejsze jest jednak to, by były wózek i fotelik samochodowy, które łączą się z Twoim samochodem.

Kupowanie fotelika samochodowego i wózka razem w ramach jednego zakupu zazwyczaj pozwala zaoszczędzić. Sztuką jest upewnić się, że podoba Ci się zarówno wózek i fotelik samochodowy. W internecie jednak dzisiaj z łatwością znajdziesz wiele doskonałych systemów podróży zalecanych przez rodziców, które możesz wykorzystać jako punkt wyjścia.

W zależności od wielkości Twojego dziecka i tego, jak szybko rośnie – jest szansa, że wyrośnie z fotelika dziecięcego za około 10-14 miesięcy. Z drugiej strony wózek będzie używany podczas całego tego okresu. Jeśli chodzi o długość użytkowania, ważniejsze jest zadowolenie z wózka. Pod względem bezpieczeństwa fotelik samochodowy to decyzja o wyższych stawkach. Wszystkie nowe foteliki samochodowe spełniają dość rygorystyczne przepisy bezpieczeństwa.

Załóżmy, że masz ulubiony wózek i ulubiony fotelik samochodowy, a są one wykonane przez różne marki i po prostu nie chcesz iść na kompromis. Całkowicie zrozumiałe! Często można kupić adapter do fotelika samochodowego, który sprawia, że ​​jedna marka jest kompatybilna z inną marką – być może to będzie rozwiązanie dobre dla Ciebie?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *