Wszystko o foliach antywłamaniowych

Szukasz skutecznego sposób na zabezpieczenie się przed włamaniem i kradzieżą? Chciałbyś uchronić swój dom lub samochód przed potencjalnym zagrożeniem ze strony złodziejów? Przedstawimy i omówimy jedno z rozwiązań, jakim są folie antywłamaniowe. Po dokładnym zamontowaniu na szybę utrzymują one rozpadające się szkło, przy czym są praktycznie niewidoczne. Potrafią wytrzymać uderzenia mechaniczne o wysokiej mocy zniechęcając włamywacza do dalszej próby kradzieży.

Skuteczne zabezpieczenie szyb

Pomimo iż dobrze zorganizowany i przygotowany złodziej będzie potrafił obejść przeróżne zabezpieczenia to takie folie antywłamaniowe mają jedną ważną zaletę. Profesjonalne zamontowanie sprawi, że taka folia będzie niewidoczna. To z kolei może zaskoczyć włamywacza, przez co jest duża szansa, że zaniecha próby dalszego rabunku.

Folie antywłamaniowe nadają się do zabezpieczania okien w domu oraz szyb samochodowych. Jak dobrze wiemy, najczęściej to okna są najbardziej narażone podczas próby kradzieży. Dlatego tak ważne jest, aby wzmocnić ten słaby punkt i uchronić się przed niebezpieczeństwem. Montaż tego typu folii jest niedrogi, a jak powszechnie wiadomo – lepiej dmuchać na zimne.

Estetyka i praktyczność w jednym

Tym co wyróżnia folie antywłamaniowe spośród innych metod zabezpieczających przed kradzieżą jest zachowanie estetyki wnętrza. Jak już wcześniej wspomniano, takie folie po założeniu są praktycznie niewidoczne. Spróbujmy porównać rozwiązanie te do konkurencyjnych rolet antywłamaniowych, czy nawet krat. Skuteczność zabezpieczenia może i jest wyższa, niż w przypadku folii, ale jeżeli nie chcemy ingerować w wygląd to nie pozostaje nam nic innego jak wybrać folie antywłamaniowe.

Warto wspomnieć również o możliwości łączenia tego typu folii z innymi. Możemy zastosować połączenie z folią przeciwsłoneczną, matową czy lustrzaną. Dzięki temu uzyskamy ciekawy efekt wizualny i jednocześnie zabezpieczymy swoje okna przed silnymi uderzeniami mechanicznymi.

Ciekawe fakty o foliach antywłamaniowych

  • Możliwe jest dołączenie systemu przeciwwybuchowego. Takie folie montowane są zazwyczaj jako dodatkowy środek ochrony w instytucjach państwowych, bankach, czy sklepach.
  • Profesjonalnie zamontowana folia antywłamaniowa jest praktycznie niewidoczna.
  • Można łączyć różnego rodzaju folie, dzięki czemu zwiększymy bezpieczeństwo i jednocześnie uzyskamy pożądany efekt wizualny.

Więcej o foliach antywłamaniowych na stronie : http://foliggo.com/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *