Wynajem długoterminowy samochodu marki BMW

Wynajem długoterminowy z roku na rok cieszy się coraz większym uznaniem oraz popularnością wśród użytkowników. Jest alternatywą dla powszechnie znanego leasingu. Wynajem samochodów premium marki BMW cieszy się wybitną popularnością. Nic dziwnego, skoro są to auta zapewniające najwyższy poziom komfortu użytkowania. Przyjrzyjmy się tematowi z bliska.

Wynajem długoterminowy – dla kogo skierowana jest oferta? 

BMW wynajem długoterminowy skierowany jest zarówno dla osób prywatnych, jak i dla przedsiębiorstw. Wiele z nas nie dysponuje takimi zasobami finansowymi, by móc nabyć i użytkować najnowsze modele samochodów marki BMW.

Skorzystanie z wynajmu długoterminowego otwiera drogę do spełnienia marzeń i korzystania z prestiżowych aut. Dla firm również jest to bardzo atrakcyjna opcja, która nie zaburza płynności finansowej przedsiębiorstwa.

Wyłożenie jednorazowo dużej sumy gotówki może zachwiać równowagą finansową. Wynajem długoterminowy niweluje ten problem, dając możliwość natychmiastowego korzystania z samochodu. Najem samochodu trwa zazwyczaj 24-36 miesiące. To klient wybiera okres, na jaki chce użytkować samochód.

Korzyści płynące z wynajmu długoterminowego

Po podjęciu przez Ciebie decyzji o skorzystaniu z oferty najmu długoterminowego, samochód pojawi się pod wskazanym przez Ciebie adresem. Co najważniejsze, nie musisz obawiać się o wzrost ceny abonamentu za wynajem długoterminowy. Opłata jest comiesięczna i stała.

Korzystając z najbardziej prestiżowych modeli samochodów marki BMW, nie musisz pamiętać o przedłużaniu ubezpieczenia, badaniach technicznych auta, naprawach, serwisach, wymianach części eksploatacyjnych czy zapewnieniu odpowiedniego rodzaju opon, w zależności od panującej pory roku. Płacąc stałą opłatę abonamentową, masz zagwarantowaną profesjonalną obsługę.

Dostępne modele aut marki BMW możesz konfigurować wedle własnych upodobań oraz wysokości opłaty, którą chcesz comiesięcznie uiszczać. Możesz wybrać auto z najbogatszą wersją wyposażenia i bogatym pakietem ubezpieczeniowym, bądź zrezygnować z jakichś opcji celem obniżenia wysokości abonamentu. Warunki umowy są elastyczne specjalnie po to, by idealnie wpasować się w wymagania klientów.

Konieczne formalności w celu długoterminowego wynajęcia BMW

Zdecydowałeś, że najem długoterminowy jest opcją stworzoną dla Twoich potrzeb? Doskonale! Poznaj cztery proste kroki do otrzymania kluczyków wybranego przez siebie modelu.

Po pierwsze, konieczne będzie wypełnianie formularza. Odbywa się to drogą elektroniczną. Krok drugi polega na otrzymaniu decyzji online, czy spełniamy wszystkie warunki, by móc skorzystać z wynajmu długoterminowego określonego  modelu auta. Jeśli uzyskamy decyzję pozytywną, wówczas przechodzimy do kroku trzeciego, jakim jest podpisanie umowy najmu.

Ostatni krok, czwarty, to jeden z najradośniejszych dni w życiu – widok swojego wymarzonego auta pod oknem naszego domu lub przedsiębiorstwa. Wszelkie formalności załatwisz bez konieczności wychodzenia z domu. Bajecznie proste i funkcjonalne rozwiązanie. Przekonaj się osobiście!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *