Wynajem ekskluzywnych samochodów na ślub – dobry pomysł na biznes

wedding-car-1024x681

Niektóre z młodych par marzą o wynajęciu luksusowego samochodu, który czeka na nich po ceremonii ślubnej. Firmy oferujące taki wynajem samochodów na ślub pomagają tym narzeczonym zamienić marzenia w rzeczywistość, dowożąc ich na i z ceremonii w ten fantazyjny sposób.

Jak założyć firmę oferującą wynajem ślubnych samochodów?

To wymaga sporego planowania, a także rozważania co do samych modeli samochodów. Znajomość informacji na temat tego, jak założyć firmę weselną, pomoże Ci osiągnąć sukces i mieć z tego długotrwałe zasoby.

Uwagi dotyczące stawek

Branża ślubna uwzględnia nie tylko reguły na temat tego jak zatrudnić pracowników, jakie obejmuje to wydatki, ale też ubezpieczenia i reklamy. Jeśli Twoja kapitał jest ograniczony, zachowaj działalność ograniczoną tylko do jednego kierowcy i dwóch klasycznych samochodów.

Jeśli nie masz umiejętności mechanika samochodowego, poszukaj tych, którzy je mają. Klasyczny pojazd, który jak podaje portal ModneWesele.com jest najmodniejszym wyborem jest sprzedawany z myślą o niskich kosztach i będzie prawdopodobnie potrzebował remontu, który będzie obejmował podstawowe opłaty mechaniczne. Opłaty te można obniżyć przy pomocy doświadczonego mechanika.

Zakup samochodu

Niektórzy oblubienicy wyobrażają sobie, że po ceremonii ślubnej będą jechać przez miasto w wielkim stylu – więc musisz zainwestować co najmniej 2 samochody, najlepiej Rolls Royce i Jaguara. Wraz z rozwojem firmy poszerz swoją linię samochodową w celu uwzględnienia limuzyn – nowych i klasycznych oraz Mercedesa i innych wyrafinowanych i drogich samochodów.

Wybierz i kupuj samochody w podstawowych kolorach, np. w czerni i bieli. W miarę możliwości unikaj zakupu innych kolorów, takich jak żółty, czerwony i pomarańczowy. Jeśli zajdzie taka potrzeba, weź samochód, postaraj się uzyskać nową pracę malarską i pozbądź się jakichkolwiek szkód kosmetycznych. Upewnij się, że tapicerka nie jest splamiona bądź brudna. Niektóre panny młodej zauważą wszelkie szczegóły estetyczne.

Ubezpieczenie i pozwolenia

Wymóg ubezpieczenia to odpowiedzialność publiczna spółki, odpowiedzialność pracodawcy, a także odpowiedzialność za produkt. Odpowiedzialność publiczna może zwykle zostać dodana do już istniejącego ubezpieczenia samochodu. Znajdź specjalnie ubezpieczenie kradzieży, aby zabezpieczyć niezbędne aktywa.

Reklama

Przyciągnij klientów pocztą pantoflową, uzyskując rekomendację do fotografów, planistów ślubnych, sklepów z sukniami i kwiaciarni. Dostarcz opłatę za znalezienie reklamodawcy, zapewniając procent sprzedaży wszystkim klientom zaakceptowanym z tego źródła. Weź udział w targach ślubnych. Pokazywanie zdjęć pojazdu na tle pięknych zamków i ogrodów zawsze działa.

Promocja

Wydrukuj piękne broszury, które zawierają informacje na temat cen, dostępnych samochodów i krótkie informacje na temat firmy, właściciela i informacji kontaktowych. Za zgodą pozostaw te broszury w sklepach ślubnych, biurze projektantów wesel i pracowni fotografów. Ponieważ pary młode polegają na internecie – skorzystaj z usług projektanta stron internetowych, aby utworzyć witrynę dla firmy.

3 komentarze “Wynajem ekskluzywnych samochodów na ślub – dobry pomysł na biznes”

  1. Kolega który właśnie wynajmuje samochopdy na wesela ostatnio równiez otworzył myjnię bezdotykową. Mow ze nawet ne był śwadomy, że tak szybko tak duże zyski bedzie mial. Zamówił nawet na itgadzety materiały reklamowe dla najlepszych klientów.

  2. Może to być fajny biznes, ale warto zacząć od jednego auta, jakiś biały mercedes albo coś sportowego mustang czy camaro i stopniowo zwiększać ofertę. Sąsiad kupuje 3 auto tak mu dobrze ten biznes się spina.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *