Wynajem samochodu do nauki jazdy

parkingi w centrum KrakowaCzy znalazłeś się kiedyś w sytuacji, w której dalsza jazda z kursantem nie może być kontynuowana ze względu na uszkodzenie pojazdu? A może byłeś uczestnikiem kolizji/wypadku podczas praktycznego egzaminowania kandydatów na prawo jazdy? Dla każdej z tych dwóch kłopotliwych sytuacji znaleźliśmy rozwiązanie, jakim jest wynajem samochodu zastępczego do nauki jazdy. Serwis4L to profesjonalna wypożyczalnia samochodów zastępczych dostosowanych do nauki jazdy. W naszej ofercie mamy 3 modele pojazdów, które najczęściej wykorzystywane są podczas kursów i egzaminów na prawo jazdy: Kia Rio, Toyota Yaris i Hyundai i20. Wynajem samochodu zastępczego możliwy jest na terenie całej Polski – wystarczy, że skontaktujesz się z nami tuż po kolizji, a my znajdziemy i dostarczymy Ci pojazd bez żadnych opłat, bez limitu kilometrów i bez kaucji.

Bezpłatny wynajem samochodu zastępczego

Opłaty związane z najmem pojazdu zastępczego na czas awarii pokrywa polisa ubezpieczeniowa sprawcy kolizji i jego zakład ubezpieczeń. W przypadku, gdy ubezpieczyciel nie zgodzi się na pokrycie kosztów wynajmu samochodu zastępczego do nauki jazdy, to opłaty i tak nie obciążą Ciebie, co gwarantuje umowa najmu i umowa cesji wierzytelności. W ten sposób, będziesz mógł wynająć samochód zastępczy całkowicie bezpłatnie, bez żadnych dodatkowych kosztów.

Jak długo mogę najmować pojazd zastępczy do nauki jazdy?

Wynajem samochodu do nauki jazdy możliwy jest do momentu naprawienia uszkodzonej eLki. Serwis4L nie narzuca limitu kilometrów, dlatego nie musisz martwić się o znalezienie innego tymczasowego pojazdu. ​​Co więcej, uszkodzone auto możesz naprawić w dowolnym, sprawdzonym przez siebie warsztacie samochodowym. Jeśli dotąd nie korzystałeś z usług mechanicznych w okolicy lub jeśli nie jesteś zadowolony z usług dotychczasowego mechanika, zgłoś się do nas – znajdziemy dla Ciebie najlepszy warsztat samochodowy w okolicy

Dlaczego warto skorzystać z oferty Serwis4L?

Kurs na prawo jazdy, a następnie praktyczny egzamin jest dla wielu kursantów bardzo stresującym doświadczeniem. Aby nie narażać kandydatów na dodatkowe nerwy, warto zabezpieczyć się na sytuacje awaryjne, takie jak stłuczka czy kolizja na drodze. Jeśli kursant zobaczy Twoje zdecydowane zachowanie w czasie trudnej sytuacji na drodze, z pewnością doceni profesjonalizm Twojej szkoły jazdy i poleci ją znajomym. Jeśli jesteś egzaminatorem WORD i spotka Cię podobna sytuacja, to pamiętaj, że Twoje pewne działania ochronią kursanta przed niepotrzebnym stresem.

Już dzisiaj zapoznaj się z ofertą firmy Serwis4L i zapisz nasze dane kontaktowe. Jeśli masz wątpliwości dotyczące wynajmu samochodu zastępczego, nie wahaj się i skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie, a my odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Nie pozwól, aby nieprzewidziana sytuacja na drodze i tymczasowa awaria samochodu wpłynęła na reputację Twojej szkoły jazdy lub Twoją jako egzaminatora WORD. Zapraszamy do kontaktu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *