Zabezpieczenie kluczyka keyless – czy warto kupić?

Posiadasz auto nowej generacji? W takim razie prawdopodobnie masz dostęp do systemu bezkluczykowego, który uważany jest obecnie za jeden z wygodniejszych propozycji pod względem ochrony auta. Wystarczy zbliżyć się z takim kluczem do pojazdu, by samochodów został automatycznie otwarty. Nie zastanawiamy się jednak nad tym, jak dużo niebezpieczeństwa czeka na nas w trakcie korzystania z tego modułu. Nie jesteśmy również świadomi tego, że zabezpieczenie kluczyka keyless jest naprawdę proste.

Jakie akcesoria pozwolą nam na zabezpieczenie kluczyka keyless? Gdzie można je kupić, ile kosztują i jak wybrać najlepsze propozycje? Wszystkie odpowiedzi znajdziesz z dalszej części przygotowanego przez nas materiału. Pamiętaj, że czasem warto poświęcić kilkadziesiąt lub nawet kilkaset złotych, by ochronić mienie o wartości kilkunastu, a może nawet kilkuset tysięcy złotych.

Pokrowce maskujące sygnał RFID

Na rynku znajdują się bardzo estetyczne i elegancko wyglądające pokrowce, które doskonale maskują sygnał RFID. Oznacza to, że póki klucze do auta się w nim znajdują, auto i wszystkie inne czujniki nie są w stanie wykryć ich obecności. One również nie mogą dostarczać sygnału do odbiorników.

Warto zaznaczyć, że jest to interesujący gadżet, który na pewno zwróci uwagę innych, np. Twoich potencjalnych klientów w trakcie rozmowy. Dbałość o własne bezpieczeństwo to atut, dlatego jest mile widziany w trakcie ustalania konkretów biznesowych. Dodatkowo skórzane pokrowce w tym samym kolorze i stylu wykończenia co portfel, stworzą naprawdę ciekawy i przede wszystkim estetyczny zestaw. Pamiętaj, że szczegóły mają ogromne znaczenie dla odbioru całości Twojej osoby przez innych.

Czy musisz wyłączać system?

Nie, o ile wykorzystujesz sprawdzone zabezpieczenie kluczyka keyless i postawiłeś na renomowanego producenta. System keyless w dalszym ciągu jest bardzo wygodnym i funkcjonalnym dodatkiem, ponieważ wystarczy wyciągnąć kluczyk z pokrowca stojąc przy samych drzwiach, by pojazd został otwarty. Pamiętaj jednak o tym, by upewnić się, że w odległości kilku metrów nikt Cię nie obserwuje, lecz zawsze dzięki temu istnieje mniejsze ryzyko, że sygnał zostanie zeskanowany w trakcie zakupów lub nawet spaceru między innymi samochodami znajdującymi się w tym momencie na parkingu.

Jak widać, zabezpieczenie kluczyka keyless jest banalnie proste. Nie szukaj wymówek i zamiast tego znajdź sposoby rozwiązania swoich problemów lub obaw, przez którego na pewno o wiele gorzej śpisz. W erze technologii to naprawdę proste.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *