Zdalny kurs na prawo jazdy w 5 dni?

Czy zaskoczy Cię to, że zdalny kurs nauki jazdy jest możliwy? Oczywiście należy uściślić, że chodzi o kurs przygotowujący do egzaminu teoretycznego. Zdalny kurs na prawo jazdy to oczywiste oszczędności i wygoda. Nauczanie online nikogo już dziś nie szokuje, ta forma edukacji stosowana w szkołach i na uczelniach wyższych. Z powodu pandemii większość spraw załatwisz dziś z domu za pośrednictwem internetu. Formalności w urzędzie, przygotowanie się z części teoretycznej, a także rezerwacja terminu egzaminu państwowego. Zdalne kursy na prawo jazdy stają się coraz bardziej popularne. Dlaczego, więc nie wykorzystać tego wygodnego i skutecznego sposobu nauki przygotowując się do egzaminu teoretycznego na prawo jazdy? Krok po kroku od czego zacząć i jak to zrobić.

Jak wybrać zdalny kurs na prawo jazdy odpowiedni dla siebie?

Musisz sobie odpowiedzieć na ile jesteś samo zdyscyplinowany do nauki, ponieważ od tego zależy, która z poniższych opcji jest dla Ciebie.

Złoty Pakiet Zdamyto

W pełni samodzielna nauka za pośrednictwem multimedialnego e-kursu z animacjami ruchu drogowego, podręcznika i testów. Zamawiasz pakiet do nauki i pobierasz podręcznik w formie ebooka z dostępem do ekursu, testów online oraz aplikacji mobilnej. Jest to kompletny zestaw materiałów, który wystarcza, aby przygotować się i zdać egzamin teoretyczny.

Ta opcja jak się domyślasz jest najtańsza, lecz wymaga największego zdyscyplinowania.

Platynowy Pakiet Zdamyto

W tym pakiecie są już zdalne lekcje z instruktorem w małych grupach. W tej opcji masz już kontakt z instruktorem. Fakt, że nie jest to kontakt tradycyjny w klasie lub salce wykładowej, ale za pośrednictwem kamery oraz mikrofonu. To w zupełności wystarcza, aby instruktor pomógł Ci załatwić formalności oraz nakreślił Ci plan nauki, a na koniec sprawdził wiedzę zanim zapiszesz się na egzamin teoretyczny.

Wybierając tą opcję zapłacisz więcej niż korzystając z opcji pierwszej jednak nadal oszczędzisz czas i pieniądze, ponieważ nie masz obowiązku odbyć wykładów stacjonarnych.

Diamentowy Pakiet Zdamyto

Najbardziej atrakcyjny Pakiet zawiera już lekcje LIVE z instruktorem 1 na 1. Istotną różnicą między opcją 2, a opcją 3 jest to, że w najdroższym pakiecie instruktor poświęca czas tylko Tobie, a nie całej grupie wykładowej jednocześnie. Wybierając tą opcję program nauczania masz dostosowany tylko pod siebie. Pracujesz z instruktorem dokładnie nad tymi zagadnieniami, które Tobie sprawiają najwięcej trudności. Instruktor ma podgląd na wyniki testów, które wykonujesz i widzi, gdzie popełniasz błędy. Jest to idealna opcja dla osób, które chcą uczyć się samodzielnie, ale obawiają się egzaminu i potrzebują indywidualnego wsparcia.

Jeśli zdecydujesz, która forma nauki zdalnej jest dla Ciebie możesz wybrać odpowiedni pakiet dostępny na portalu z testami na prawo jazdy Zdamyto.com

Dlaczego warto zapisać się na zdalny kurs na prawo jazdy właśnie teraz?

Egzamin teoretyczny jest ważny bezterminowo. Zaliczona teoria nie przepadnie Ci nigdy! To jeden z powodów dla których warto przyłożyć się do nauki testów na prawo jazdy. Nie trzeba się przejmować, że nie zdążysz z częścią praktyczną. Teoria jest prosta i znacznie mniej stresująca niż część praktyczna. Nasz instruktor poprowadzi Cię do zdanego egzaminu przez wszystkie formalności jakie musisz załatwić, aby przystąpić do egzaminu.

Już po zdaniu teorii możemy pomóc Tobie w znalezieniu dobrej szkoły jazdy.

Jak zdobyć prawo jazdy? Od załatwienia wszystkich formalności do zdanego egzaminu.

Wszystko jest znacznie prostsze niż myślisz. Podejmij decyzje! Jeżeli twoim celem jest prawo jazdy to zacznij od najprostszego pierwszego kroku:zrób zdjęcie do dokumentu! Dalej już Ci we wszystkim pomożemy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *