Zostań kierownikiem w salonie BMW

Masz wyższe wykształcenie? Jesteś kompetentny, skrupulatny i uwielbiasz stawać przed nowymi wyzwaniami? Jeśli kochasz motoryzację, to mamy dla Ciebie bardzo interesującą ofertę pracy. Jesteśmy przedstawicielami znanego koncernu samochodowego, działamy na terenie całej Polski i do współpracy zapraszamy wszystkich pasjonatów marki BMW. Dołączając do naszego zespołu będziesz mógł spełnić swoje marzenia z dzieciństwa i staniesz przed szansą kreowania naszego wizerunku nie tylko w Polsce, ale także na całym świecie.

Współpraca z naszym koncernem, to prestiż i ogromna renoma. Pracując jako kierownik w salonie BMW w zasięgu ręki będziesz mieć dostęp do wszystkich najnowszych propozycji pojawiających się na rynku i tylko od Ciebie i od Twojego zespołu będzie zależało to, jak przedstawicie nowe modele samochodów swoim klientom. Oczywiście praca w naszym koncernie wiąże się z pewnymi wymaganiami. Przede wszystkim, salon należy prowadzić zgodnie ze ściśle określonymi standardami. Niemniej jednak, o nic nie musisz się martwić. Jeśli tylko zostaniesz członkiem naszego zespołu, to przeprowadzimy Cię przez wszystkie szkolenia, przygotujemy do pracy na tym stanowisku i podpowiemy jak zachęcić klientów do zakupu oraz jak motywować swój zespół pracowników. Co jeszcze będzie należało do Twoich zadań?

Najważniejszą kwestią jest zarządzanie zespołem, dobrze jeśli będziesz mieć doświadczenie na tym polu. Poza tym będziesz musiał zadbać o każdego klienta, dotyczy to zarówno klientów firmowych jak osób indywidualnych. Wychodzimy z założenia, że usatysfakcjonowany klient chętnie do nas wróci i będzie polecać nasze usługi innym osobom. Jeśli więc jesteś empatyczny, cierpliwy i jeżeli potrafisz wsłuchiwać się w potrzeby innych, to praca na stanowisku kierownika jest właśnie dla Ciebie. Kolejnym z Twoich obowiązków będzie przygotowywanie bieżących raportów finansowych, analizowanie budżetu oraz współtworzenie strategii firmy.

Od kandydatów wymagamy zdolności organizacyjnych, pełnego zaangażowania i kreatywności. Nie ukrywamy, że osoby interesujące się motoryzacją, znające historię marki BMW i jej najpopularniejsze modele samochodów są dla nas bardzo interesującymi pracownikami. Jeśli więc od dawna pasjonujesz się motoryzacją, jeśli wiesz jakie technologie stosuje koncern BMW, to serdecznie zapraszamy Cię do składania aplikacji. W ramach umowy o pracę dostaniesz godne wynagrodzenie, intratny system premiowy oraz szereg szkoleń, które na celu będą miały jeszcze lepsze przygotowanie Cię do kierowania zespołem pracowników – sprawdź sam:https://www.praca-dealerbmw.pl/home/stanowiska-dealer-bmw/kierownik-dzialu-sprzedazy/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *