Chcesz zwiększyć libido? Aromaterapia może pomóc!

Czy słaby popęd seksualny psuje życie intymne Ciebie i Twojego partnera? Niezależnie od tego, czy jest to stres, przewlekła choroba, brak zainteresowania, kontuzja, zaburzenia erekcji, brak równowagi hormonalnej czy po prostu konflikt w związku, niezadowolenie seksualne może powodować dodatkowe problemy ze zdrowiem fizycznym i psychicznym. Stąd niskie libido, popęd seksualny i związane z tym problemy należy zająć się od razu.

Dlaczego warto wybrać aromaterapię?

Skoro wiesz co to jest libido powinieneś też wiedzieć, że olejki eteryczne zawsze były używane jako środek do oczyszczania aury, odstresowania, odprężenia, a nawet ożywienia ciała poprzez uzdrawianie od wewnątrz. Mogą również pomóc Ci:

• odzyskać utraconą energię,
• rozwiązać problemy związane z osiąganiem pożądania seksualnego i podniecenia – rozwiązując podstawowe problemy, które mogą je powodować (takie jak fizyczne lub emocjonalne).

Działają również jako naturalne afrodyzjaki, które pobudzają popęd seksualny i poprawiają ukrwienie. Jeśli chcesz urozmaicić swoje życie seksualne lub poprawić swoje libido, sugerujemy skorzystanie z niewielkiej pomocy olejków eterycznych w sypialni. Możesz używać ich jako sprayów, nakładać na nadgarstki lub po prostu umieszczać w pokoju rozpylające się olejki, aby podkreślić ich zalety!

Paczula

Tradycyjny olejek ziołowy wzmacnia siłę, pobudza pożądanie seksualne i wprowadza uspokajającą atmosferę w intymnych chwilach. Olejek z paczuli niesie również potężne korzyści, które działają na rzecz zmniejszenia niepokoju i zaangażowania narządów zmysłów.

Jaśmin

Jaśmin zawiera mocne nuty, które równoważą Twoje emocje, system hormonalny, oczyszczają organizm z toksyn i rozprowadzają wokół niego feromony, które czynią Cię atrakcyjnym seksualnie! Jest szczególnie pomocny dla kobiet, ponieważ olejek jaśminowy zawiera stymulanty poprawiające nastrój i energetyzujące układ hormonalny. Wszystko to ma na celu poprawę popędu seksualnego.

Olejek różany

Róża jest nie tylko dla romantyków! W rzeczywistości olejek różany zawiera zapachy, które wspomagają przepływ krwi do układu rozrodczego, a także poprawiają nastrój i zmysłowe wibracje, które gwarantują dobry seks.

Ylang Ylang

To jeden z najskuteczniejszych dostępnych afrodyzjaków, który może urozmaicić Twoje życie seksualne! Ten ważny olejek ziołowy zawiera wspaniałe właściwości, które mogą pomóc osobom zmagającym się z impotencją lub z niskim libido. Działa na punkty wokół układu nerwowego, bezpośrednio wzmacniając układ hormonalny.

Szałwia muszkatołowa

Szałwia muszkatołowa to bardzo uspokajające zioło, które może zrównoważyć yin i yang i działa w celu zrównoważenia problemów i zmian hormonalnych. Ponieważ ma kojący zapach, może również odeprzeć stres, który blokuje sypialnię.

Jak więc widać, jeśli chodzi o temat libido i olejków eterycznych – naprawdę jest tutaj dużo interesujących faktów, z którymi warto się zapoznać i o których warto mieć pojęcie, by z nich skorzystać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *