Hyundai Kona – cena, wersja Electric, wyposażenie

Hyundai Kona to jeden z najlepiej sprzedających się SUV-ów na polskim rynku. Z pewnością duży wpływ na to ma atrakcyjna cena tego modelu, jednak nie możemy sprowadzać rynkowego sukcesu Kony tylko do kwestii pieniędzy. Mamy tutaj do czynienia ze świetnie wykonanym, atrakcyjnym wizualnie i dobrze wyposażonym samochodem o uniwersalnym charakterze. Szczególnie warta zainteresowania jest wersja z napędem elektrycznym – Hyundai Kona Electric.

Hyundai Kona to SUV w naprawdę dobrej cenie

Kona od wielu miesięcy utrzymuje się na wysokich pozycjach rankingów sprzedaży – nie tylko w Polsce, ale również w Europie. Model jest korzystnie wyceniony, zwłaszcza biorąc pod uwagę jakość wykonania oraz poziom wyposażenia. Wystarczy napisać, że już w podstawowej wersji PURE do dyspozycji kierowcy i pasażerów są takie dodatki, jak światła do jazdy dziennej LED z funkcją automatycznego włączania, kamera cofania z dynamicznymi liniami pomocniczymi czy tempomat.

Samochód dla rodziny lub do miasta

Mocną stroną Hyundaia Kona jest wszechstronność. Ten model równie dobrze sprawdza się w roli samochodu miejskiego, jak i rodzinnego. Oferuje przestronne wnętrze, spory bagażnik, a przy tym jest na tyle kompaktowy i zwrotny, że gwarantuje wysoki komfort poruszania się po miejskiej dżungli.

Hyundai Kona w wersji Hybrid i Electric  

Kona jest dostępna w kilku wersjach napędu, zarówno benzynowych, jak i hybrydowych oraz elektrycznej. Skupmy się na dwóch ostatnich, które idealnie odpowiadają na potrzeby właścicieli pod kątem niskich kosztów użytkowania.

Hyundaia Kona Hybrid to samochód, w którym producent zastosował klasyczny napęd hybrydowy, łączący w sobie zalety silnika spalinowego oraz elektrycznego. Kona Hybrid oferuje bardzo dobrą dynamikę, przy zachowaniu niskiego zużycia paliwa. Całkowita moc układu napędowego to 141 KM i 265 Nm momentu obrotowego.

W gamie koreańskiego producenta pojawiła się również wersja w 100% elektryczna. Hyundai Kona Electric to o tyle interesująca propozycja, że samochód wręcz deklasuje konkurencję pod względem zasięgu. W trybie zeroemisyjnym można przejechać aż do 484 kilometrów.

Dodajmy, że Hyundaia Kona Electric jest objęty aż 5-letnią gwarancją na całe auto (podobnie jak inne wersje napędowe) oraz 8-letnią gwarancją na akumulator (z limitem do 160 000 kilometrów).

Poznaj cenę i aktualne promocje na Hyundaia Kona

Jeśli poważnie rozważasz zakup Hyundaia Kona, to na dobry początek umów się na jazdę testową wybraną wersją napędu – pozwoli Ci to przekonać się, czy lepszym wyborem będzie dla Ciebie wariant hybrydowy czy może elektryczny.

Na jazdę testową Hyundaiem Kona umówisz się w salonie autoryzowanego dealera koreańskiej marki – MM Cars Hyundai Katowice. Doradca dealera przygotuje dla Ciebie atrakcyjną ofertę na zakup tego modelu.

Rozmawiając z doradcą koniecznie zapytaj o promocje na Hyundaia Kona, które obejmują m.in. specjalne warunki finansowania zakupu (kredyt, leasing, wynajem długoterminowy) oraz bezkonkurencyjne cenowo pakiety ubezpieczeń komunikacyjnych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *