Hyundai KONA 2023 – znamy ceny nowego modelu

Znamy już ceny nowej generacji Hyundaia KONA! Koreański producent ogłosił, ile kosztować będzie w polskich salonach ten ulepszony miejski SUV. Model dostępny jest na naszym rynku w opcji z napędem spalinowym (ICE) oraz hybrydowym (HEV) – oba zamówić można także w sportowej wersji N Line.

Ile kosztuje nowy Hyundai KONA w Polsce?

Ceny nowego Hyundaia KONA dla wersji spalinowej zaczynają się od 110 900 zł – tyle w salonach Hyundai Warszawa zapłacimy za wersję SMART z silnikiem 1.0 T-GDI 6MT 2WD (120 KM). Ceny podstawowe (bez promocji) wersji EXECUTIVE, różniącej się nieco od tej podstawowej stylistyką i wyposażeniem to 120 400 – 140 400 zł, w zależności od silnika. Za wersję PLATINUM zapłacimy od 145 900 zł (1.6 T-GDI 6MT 2WD) do 167 900 zł (1.6 T-GDI 7DCT 4WD), natomiast sportowa wersja N LINE to już koszt od 150 900 do nawet 172 900 zł.

Ceny wersji hybrydowej Hyundaia KONA nowej generacji startują od 134 400 zł – to koszt auta w wersji SMART. W salonach Hyundai Warszawa za samochód w pakiecie EXECUTIVE zapłacimy 143 600 zł, PLATINUM – 157 400 zł, natomiast N LINE – 163 400 zł. Wersje różnią się od siebie przede wszystkim wyposażeniem, natomiast każda z nich ma taki sam silnik: 1.6 GDI 6DCT 2WD (141 KM).

Czym przyciąga Hyundai KONA 2023?

KONA nowej generacji to zdecydowanie większe wnętrze, lepsze systemy bezpieczeństwa, nowocześniejsze technologie i modernistyczny design. Dlaczego warto wybrać się do salonu Hyundaia na warszawskim Bemowie i zobaczyć na własne oczy ten zupełnie odmieniony model?

  • Futurystyczna stylistyka rzuca się nam w oczy jako pierwsza. Oryginalne przednie i tylne lampy horyzontalne Seamless Horizon, ukośne przetłoczenia na bokach łączące listwy boczne ze spoilerem i solidne nadkola nadają Hyundaiowi KONA mocnego, charakterystycznego wyglądu. Wariant N Line to jeszcze bardziej agresywny i sportowy design.
  • Wnętrze modelu jest przestronne i z powodzeniem zapewni komfort kierowcy i pasażerom. Więcej miejsca względem poprzedniej generacji uzyskujemy m.in. dzięki zastosowaniu smukłych foteli. Pojemniejszy jest także bagażnik, który możemy w razie potrzeby jeszcze powiększyć składając całkowicie tylne siedzenia.
  • Nowa KONA dostępna m.in. w salonach Hyundai w Warszawie wyposażona jest w wiele nowoczesnych systemów, które wspomagają kierowcę w różnorodnych sytuacjach. Warto wyróżnić chociażby Asystent unikania kolizji czołowych (FCA), Asystent utrzymania pasa ruchu (LKA), Asystent monitorowania martwego pola (BCA), Inteligentny tempomat z funkcją Stop&Go, system kamer 360 stopni czy Asystent unikania kolizji podczas cofania (PCA).

Nowy Hyundai Kona to jeszcze większa sylwetka, bardziej zaawansowane funkcje bezpieczeństwa, odważniejsza stylistyka i najbardziej wszechstronne pakiety technologii w swoim segmencie. W salonach Hyundai Warszawa na ten i inne modele marki dostaniemy aż 5 lat ochrony gwarancyjnej i bezpłatnej usługi assistance, bez limitu kilometrów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *