Wynajem Hyundaia w modelu długoterminowym – atrakcyjne rozwiązanie nie tylko dla przedsiębiorców

Wynajem długoterminowy to coraz popularniejsza forma finansowania, stanowiąca ciekawą alternatywę dla kredytu, leasingu oraz zakupu gotówkowego. Polscy kierowcy szybko przekonują się do tego rozwiązania, które od wielu lat jest standardem w krajach Zachodniej Europy. I choć z opcji wynajmu zdecydowanie najchętniej korzystają przedsiębiorcy, to warto wiedzieć, że jest on dostępny również dla osób prywatnych. Jakie są najważniejsze zalety tego rozwiązania? Pokażemy to na przykładzie wynajmu Hyundaia, czyli jednej z najchętniej wybieranych marek dostępnych w tym modelu finansowania.

Minimum formalności

Wynajem Hyundaia, ale i samochodu dowolnej innej marki, to propozycja dla osób, które nie chcą rozstawać się z gotówką (lub po prostu jej nie mają), ale jednocześnie przeraża je wizja ubiegania się o kredyt samochodowy – i związane z tym koszty.

W przypadku wynajmu mówimy o usłudze, dlatego formalności, jakie trzeba spełnić, aby wyjechać z salonu fabrycznie nowym samochodem, są zredukowane do minimum. Cała procedura może zająć kilka-kilkanaście dni, oczywiście w miarę dostępności wybranego modelu samochodu.

Niska opłata miesięczna i brak dodatkowych kosztów

Rosnąca popularność wynajmu długoterminowego ma bezpośredni związek z opłacalnością tego rozwiązania. Wiele osób zastanawia się, jak to możliwe, że za np. kilkaset czy nieco ponad tysiąc złotych miesięcznie można użytkować spory, dobrze wyposażony samochód. Nie ma w tym żadnej tajemnicy: wynika to z idei wynajmu, która zakłada, że spłacamy jedynie utratę wartości samochodu, a nie jego całą cenę.

Ważne jest przy tym to, że aby wynająć Hyundaia nie trzeba wnosić opłaty wstępnej, ani wykupywać samochodu po zakończeniu umowy. Dlatego jest to znakomite rozwiązanie dla osób, które nie czują potrzeby posiadania auta, a jedynie chcą użytkować wygodny, niezawodny pojazd przy minimalnym obciążeniu finansowym.

Warto dodać, że w miesięczną opłatę może zostać wliczona obsługa serwisowa samochodu, ubezpieczenie, a nawet wymiana opon – dzięki temu jedynym dodatkowym kosztem eksploatacyjnym ponoszonym przez użytkownika będzie paliwo i ewentualnie płyn do spryskiwaczy. To bardzo wygodne rozwiązanie, ułatwiające zarządzanie domowym budżetem.

Elastyczne zakończenie umowy wynajmu

Ważną zaletą wynajmu długoterminowego jest brak obowiązku wykupu pojazdu. Docenią to osoby, które nie lubią użytkować jednego auta przez wiele lat i chcą co jakiś czas spróbować czegoś innego. Wynajem umożliwia natychmiastowe zawarcie nowej umowy po zakończeniu starej i przesiadkę do innego wybranego samochodu bez dodatkowych formalności i męczenia się ze sprzedażą auta (wszystko to zostaje na głowie dealera).

Znajdź najlepszą ofertę wynajmu Hyundaia

Rozważasz skorzystanie z opcji wynajmu długoterminowego Hyundaia? Skorzystaj z iBemo – internetowej platformy, która daje dostęp do najlepszych ofert pochodzących bezpośrednio od dealerów koreańskiej marki z Grupy Bemo.

Zajrzyj na stronę ibemo.pl/samochody-osobowe/hyundai-wynajem, wybierz model Hyundaia dla siebie i wyślij zapytanie, a w odpowiedzi otrzymasz konkretną, bardzo atrakcyjną ofertę wynajmu długoterminowego. Wszystkie formalności, włącznie z zawarciem umowy, załatwisz online.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *