Wypożyczalnia samochodów – praktyczne i wygodne rozwiązanie

W ostatnich latach gwałtownie wzrosła popularność usługi wypożyczania samochodów. Oferty są coraz bardziej atrakcyjne pod względem cenowym, dlatego też Polacy chętniej z nich korzystają. Jakie zatem płyną korzyści z wypożyczania samochodów i kiedy warto z tej usługi skorzystać?

Wypożyczalnia samochodów – luksus dla każdego

Dawniej wypożyczalnie samochodów kojarzyło się z drogą, luksusową ofertą, przeznaczoną dla wąskiego grona klientów. Obecnie jest to usługa praktycznie dostępna dla każdego. Tego typu firmy stają się konkurencją nawet dla zakupu własnego samochodu.

Z wypożyczani auta korzystają praktycznie wszyscy: duże i małe firmy, a także osoby prywatne. Jednak choć wynajem auta za granicą podczas wakacji to norma, u nas usługa ta dopiero się rozwija.

Rent a car – oferta krótko-, średnio- i długoterminowa

Najpopularniejszą usługą jest wynajem krótkoterminowy, czyli od 1 do 30 dni. Zdarza się również wynajem na godziny. Opcja ta sprawdza się, gdy potrzebny nam jest samochód, ale tylko na krótki czas, np. podczas wizyty biznesowej w innym mieście. Usługi takie świadczone są od ręki. Często firmy wypożyczające samochody dostarczają również auto pod wskazany adres. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie.

Wynajem średnioterminowy obejmuje najczęściej czas od 1 do 24 miesięcy. Jest to oferta głównie dla osób pracujących w jednym miejscu przez pewien dłuższy czas i niemających możliwości poruszania się własnym samochodem. Z usługi tej chętnie korzystają również firmy, ponieważ wynajem auta nie jest tak wiążący, jak jego zakup, dzięki czemu mogą środki finansowe przeznaczyć na rozwój firmy. Opcja ta sprawdza się również, gdy firma potrzebuje samochodów tylko sezonowo.

Istnieje też wynajem długoterminowy – jego okres umowy to od 2 do 5 lat. Jest to oferta dla firm, które potrzebują samochodów w krótkim czasie, bez większego obciążenia finansów przedsiębiorstwa.

Zalety wypożyczania samochodów

Wynajem samochodów ma wiele zalet. Najczęściej są to auta nowe lub prawie nowe, posiadające bogate wyposażenie. Często klient dostaje dodatkowo pakiet usług, np. ubezpieczenie OC/AC, Assistance, a w przypadku wynajmu średnio- i długoterminowego – cena obejmuje również przeglądy i wymianę opon. Niektóre pakiety obejmują także pomoc drogową przez 24 godziny na dobę, a nawet, w razie konieczności, samochód zastępczy. Jest to więc bardzo atrakcyjne i wygodne rozwiązanie, wymagające jedynie minimum formalności.

Wynajem samochodów Warszawa

laweta Niemcy autostrada A2Atrakcyjną ofertę wynajmu samochodów na terenie Warszawy posiada firma Inter Fleet, która dysponuje samochodami osobowymi, jak i dostawczymi. Są to auta nowe lub prawie nowe (nie starsze niż 12 miesięcy) i tylko renomowanych marek. Przy minimum formalności i niezwykle atrakcyjnych cenach, zwłaszcza jak na warunki stołecznego miasta, możemy cieszyć się z wynajmu komfortowego samochodu.

Inter Fleet to również wypożyczalnia samochodów dostawczych, co z pewnością powinno zainteresować różnych przedsiębiorców. Firma świadczy usługi na najwyższym poziomie, zapewniając w szybki i profesjonalny sposób dostęp do potrzebnego auta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *