Dowiedz się jak zdobyć dofinansowanie na otwarcie własnej parowej myjni samochodowej

lavage-auto-pro

To pomysł dla biznesmenów – wszystkich, nawet tych dopiero co raczkujących w dziedzinie finansowej, bowiem parowa myjnia samochodowa jest więcej niż pewnikiem. Przekonasz się o tym zapoznając się z ogromnym szeregiem korzyści, jakie oferuje – i to dla każdego. Profitami płynącymi z otwarcia myjnia samochodowej typu parowego będą bowiem cieszyć się wszyscy – od jej właściciela, przez klienta – aż po środowisko naturalne wobec którego w odróżnieniu od myjni konwencjonalnych ta jest wyjątkowa przyjazna. A więc czytaj dalej – bo kto wie może właśnie teraz, tutaj, w tym artykule znajdziesz swój osobisty przepis na sukces.

Dofinansowanie

Nawet nie musisz specjalnie inwestować, bo właśnie z racji tego ekologicznego profilu myjni mamy do czynienia z wyjątkowo chętnym przyznawaniem dofinansowania na ten cel. A nawet jeśli to się nie uda (co w sumie jest mało prawdopodobne) to istnieje wielka szansa na to, że z łatwością załapiesz się na franczyzę. Eksperci branży motoryzacyjnej śledząc to co się dzieje na rynku myjni za granicą widzą, że każda taka myjnia parowa dla samochodów otwierana w Polsce na pewno będzie strzałem w dziesiątkę.

Biznesplan jednak konieczny

Jeśli jednak będziesz starał się o dofinansowanie na ten cel – na otwarcie parowej myjni samochodowej pamiętaj, że trzeba się porządnie przygotować do prezentacji biznesplanu przed komisją. Musisz ich zarazić swoim zapałem, co tak naprawdę nie powinno być trudne patrząc na te wszystkie korzyści jakie niesie ze sobą założenie takiego biznesu. Przede wszystkim musisz komisję decydującą o przyznawaniu dofinansowania przekonać o naprawdę wysokiej funkcjonalności urządzeń myjących samochody w ramach tej nowoczesnej technologii opartej na zastosowaniu pary. Kolejna sprawa – dowiedz się jak najwięcej o zaletach parowego czyszczenia, jest ich naprawdę sporo a ty musisz być w tym temacie ekspertem. Zresztą jak już dostaniesz to dofinansowanie to ta wiedza ci się przyda na każdym kroku – od przekonywania klientów do swoich usług aż po skuteczną realizację celów marketingowych.

Sprawdź konkurencję

Oczywiście niezbędne będzie rozeznanie rynku, ale tutaj właściwie każdy indywidualny właściciel samochodu będzie twoim potencjalnym klientem – a patrząc na polskie drogi chyba sam potrafisz sobie uświadomić o jak sporej liczbie mówimy. Nie musisz jednak swoich usług mycia samochodów za pomocą pary ograniczać do klientów indywidualnych – jeśli np. postawisz na mobilną wersję tego rodzaju usług będziesz miał kapitalną ofertę którą najlepiej skierować do klientów firmowych. Sam wyobraź sobie – wystarczy że złapiesz jednego bądź dwóch klientów posiadających sporą flotę samochodową i już masz całkiem niezły dochód.

Dostałeś finansowanie? Gratulujemy – teraz będzie najwyższy czas na zakupienie urządzenia parowego jak również specjalistycznych odkurzaczy – te przydadzą ci się do czyszczenia tapicerki, tak byś mógł swoim klientom zaoferować naprawdę kompleksową obsługę. Wtedy będziesz miał w rękach naprawdę konkurencyjne narzędzie, które w oczywisty sposób pomoże ci wybić się ponad konkurencję.

Zainteresował Cię temat własnej myjni? Zdobądź więcej informacji tutaj www.myjnieparowe.biz oraz tutaj ww.greensteam.pl

Jeden komentarz dla wpisu “Dowiedz się jak zdobyć dofinansowanie na otwarcie własnej parowej myjni samochodowej”

  1. Przymierzam się do skorzystania z tego rodzaju biznesu ale chcę go wykonywać równolegle z pracą na etat. Czy zatem muszę wysyłać PIT zarówno jako pracownik etatowy jak i właściciel własnej myjni? Program do pitów wybrałem ten http://pity2016ng.pl/ ponieważ wydaje mi się najprostszy w obsłudze ale nie wiem jak to ugryźć żeby prawnie było wszystko ok.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *