Gdzie kupować samochody poleasingowe?

samochod

Kiepski stan techniczny oraz spory przebieg – tak w obiegowej opinii prezentują się samochody firmowe po leasingu. Rzeczywistości wygląda jednak zupełnie inaczej, ponieważ możemy wyszukać naprawdę wyjątkowe perełki bez przepłacania. Gdzie możemy kupować samochody poleasingowe?

Samochody poleasingowe oraz poflotowe stanowią obecnie bardzo dużą grupę wśród samochodów na rynku wtórnym. Możemy wyszukać wśród nich samochody osobowe, często te wysokiej klasy, a także samochody dostawcze i ciężarowe. Ponadto dostępne są różnego rodzaju maszyny.

Chyba każdy, kto miał okazję poszukiwać auta używanego, zdaje sobie sprawę z tego, że nie jest to łatwe zadanie. Obecnie w sprzedaży znajdziemy wprawdzie bardzo dużo różnych modeli samochodów, ale w rzeczywistości ich stan może pozostawiać wiele do życzenia. Warto tu wskazać głównie na auta sprowadzanie do nas zza zachodniej granicy. Przekręcanie liczników wydaje się wtedy najłagodniejszym wykroczeniem, ponieważ w sprzedaży znajdziemy też auta powypadkowe, po zalaniu czy z mocno zużytymi podzespołami, które sprzedawane są w „idealnym” stanie technicznym.

Dlatego obecnie coraz większym zainteresowaniem cieszą się firmy oferujące auta sprawdzone. Możemy wyszukać je między innymi w salonach dealerskich, a także w serwisach prowadzonych przez leasingodawców, na przykład aukcje.efl.com.pl. Do wyboru mamy szeroką gamę samochodów kilkuletnich, w tym takich marek jak Mercedes, BMW, Skoda czy Toyota, które są popularne wśród kierowców.

Na stronie internetowej aukcje.efl.com.pl możemy już teraz poprzeglądać oferty samochodów, które dostępne są dla odbiorców biznesowych oraz indywidualnych. Oferty zawierają dokładne zdjęcia samochodów, ich opisy, a także cenę wywoławczą. W razie dodatkowych pytań zawsze możemy też skontaktować się z wystawcą aukcji.

Oprócz tego możemy znaleźć też salony samochodowe specjalizujące się w sprzedaży aut poleasingowych. Na razie takie punkty dostępne są tylko w dużych miastach, ale cieszą się dużym zainteresowaniem wśród kupujących pojazdy.

2 komentarze “Gdzie kupować samochody poleasingowe?”

  1. Moje samochody poleasingowe do firmy były kupowane przez EFL. Dobrą renomę ma tez podobno Idea i WBK. No ale niezależnie od pewnego źródła wszystko dokładnie sprawdzałem przy pomocy swojego mechanika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *