Kobieta w branży moto? Zadbaj o swój profesjonalny wizerunek w trakcie spotkań biznesowych!

Zaczynając od kosmetyków do brody do makijażu konturowego, ważne jest, aby być na bieżąco z trendami w branży kosmetycznej – będąc biznesmenem bądź bizneswoman w branży motoryzacyjnej. Bowiem pielęgnowanie tożsamości Twojej marki powinno nie tylko obejmować staranie się o świadczenie usług na najwyższym poziomie, sam również musisz wyglądać na najwyższym poziomie – klienci na to patrzą! Poniżej podzielimy się swoimi spostrzeżeniami i poradami dotyczącymi tego, jak połączyć miłość do samochodu z profesjonalnym wizerunkiem.

Dobry i atrakcyjny wygląd okazał się istotnym czynnikiem wpływającym na sukces biznesowy. Dla kobiet, które często podróżują w interesach reprezentując salon samochodowy, jednym z głównych wyzwań jest, aby wyglądać najlepiej, gdy pojawią się ważne spotkania lub prezentacja. Ciężko jest przecież udowodnić, że się jest równą profesjonalistką co mężczyźni w tej branży.

Nie jest to łatwe również, gdy masz do czynienia z szybkimi zmianami lotu i mając naprawdę mało czasu na odświeżenie się przed spotkaniem. Wiele kobiet decyduje się pójść na kompromis w sprawie schematu pielęgnacji ich urody, aby poradzić sobie z presją czasu i brakiem udogodnień. W rezultacie wyglądają na… zmęczone i nie w najlepszym wydaniu. To może oznaczać zagładę zarówno na poziomie osobistym, jak i biznesowym. Oto kilka porad ekspertów, które mogą pomóc Ci wyglądać promienniej, pomimo wyzwań związanych z częstymi podróżami służbowymi w branży moto.

1. Wiedz, co możesz mieć przy sobie.

Upewnij się, że wszystkie artykuły kosmetyczne, które masz przy sobie, są zgodne z przepisami dotyczącymi podróży. Musisz zapoznać się z:

dopuszczalnymi ilościami,
liczbą pojemników,
ilością ciekłych i żelowych przedmiotów, które możesz mieć przy sobie.

Pomoże Ci to spakować idealny zestaw do makijażu, bez marnowania czasu na rozpakowywanie, przepakowywanie i sprawdzanie innej torby.

2. Postaw na podstawowe kosmetyki.

Icolway.plZazwyczaj w pośpiechu zestaw, który jest używany do podróży, obejmuje wszelkiego rodzaju artykuły kosmetyczne. Szanse na to, że z wielu z nich nigdy nie skorzystasz są ogromne. Jednak kiedy czegoś naprawdę potrzebujesz, często odkrywasz, że zapomniałaś tego spakować. Oto kilka podstawowych przedmiotów, których będziesz potrzebowała w swoim zestawie podróżnym.

Chusteczki: upewnij się, że masz wystarczającą ilość chusteczek, które możesz wykorzystać do różnych celów, od czyszczenia twarzy i szyi po usuwanie makijażu. Wybierz uniwersalną ściereczkę, która nie zawiera chemikaliów.
Nawilżający krem ​​z filtrem przeciwsłonecznym: wybierz dobry krem ​​nawilżający, który zawiera dużo kremów z filtrami. Jeśli zamierzasz być na zewnątrz przez znaczny czas np. przy okazji plenerowych targów motoryzacyjnych przejdź do SPF 30 lub więcej. Jeśli więcej czasu poświęcisz na wewnętrzne spotkania i dyskusje, SPF 15 będzie odpowiedni.

Balsam do ust: Dobry balsam do ust może sprawić, że Twoje usta nie będą spękane i suche ze zmęczenia w czasie podróży i odwodnienia.

Dzięki tym wskazówkom już nikt nie będzie miał wątpliwości, że ma do czynienia z profesjonalistką, a Ty będziesz podczas spotkań pewniejsza siebie!

Więcej na stronie http://www.gabinet-dla-ciebie.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *