Leasing w pandemii – wybierz bezpieczny proces online

W 2020 zastała nas zupełnie nowa rzeczywistość. Pandemia oraz lockdown wpłynęły bardzo mocno na zmianę w każdej dziedzinie naszego życia. Ograniczenie wydatków wielu firm wpłynęło na znaczny spadek kupna nowych samochodów. Nie oznacza to jednak, że samochody w firmach przestały być potrzebne. Dlatego firmy świadczące usługi leasingowe stanęły przed wyzwaniem dostosowania swojej oferty oraz stworzenia nowych procesów zawierania umów. W ten sposób Santander Consumer Multirent stworzył wyjątkowe miejsce w sieci – AutoSalon.

Pandemia a leasing. Dlaczego wolimy zdalne rozwiązania?

Do czasu pandemii, nawet jeśli ktoś nie był przekonany do zakupów online, to obecnie, pod koniec roku 2020 z pewnością zmienił zdanie. Zakupy i usługi online to przede wszystkim bezpieczeństwo, ale również wygoda. W jednym miejscu, bez konieczności wychodzenia, jesteśmy w stanie sprawdzić wiele ofert z zakresu różnych branży.

Sytuacja ta wpłynęła również na oczekiwania klientów względem leasingu. Okazało się bowiem, że obecnie przedsiębiorcy oczekują możliwości wzięcia leasingu samochodowego online. Jak wynika z raportu „Auto w sieci”, aż 42% osób szuka informacji o samochodach na stronach internetowych, natomiast aż 46% przedsiębiorców przed 40 rokiem życie zadeklarowało, że kupiłoby auto całkowicie online, gdyby cena była trakcyjna. Właśnie dlatego Santander Consumer Multirent postanowił stworzyć wygodną, przejrzystą oraz nowoczesną platformę umożliwiającą wszystkie etapy wzięcia leasingu przez Internet – AutoSalon.

Czego oczekujemy od leasingu w 2021 roku?

Dlaczego przedsiębiorcy z chęcią będą korzystać z leasingu samochodowego online również w przyszłości. Przede wszystkim dlatego, że to ogromna oszczędność czasu. Na stronie widzimy ofertę dostępną od ręki, a ponieważ nasze życie z roku na rok coraz bardziej przyspiesza, w 2021 roku tym bardziej nikt nie będzie chciał czekać na finalizację oferty. Z przytoczonego wcześniej raportu wynika, że aby wziąć leasing przez Internet klienci wymagają:

  • niższej ceny samochodu;
  • lepszych warunków leasingu;
  • dodatkowego wyposażenia samochodu;
  • znanego dostawcy-dealera;
  • znanej marki i modelu;
  • dostępności samochodu od ręki.

Leasing online – wygoda i bezpieczeństwo

AutoSalon to platforma, która powstała w odpowiedzi na wszystkie potrzeby klientów. Proces zawierania umowy oraz wybierania auta przebiega całkowicie online, bez konieczności wychodzenia z domu. W wygodny sposób możemy obejrzeć oraz sprawdzić wszystkie parametry samochodów, a za pomocą Kalkulatora obliczymy wysokość raty. Ponadto w AutoSalonie znajdziemy ogromny wybór samochodów nowych oraz używanych z całej Polski. Warto odwiedzić AutoSalon online i samodzielnie zapoznać się z ofertą leasingu dla firm.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *