Mobilny serwis maszyn pakujących – sprawdź naszą ofertę

img_0434

Mobilna strona biznesu- szansa czy zagrożenie?

Coraz więcej dziedzin biznesu otwiera się na działalność mobilną. Jedną z ostatnich branż, które znalazły się „w ruchu”, jest chociażby branża gastronomiczna, dzięki której można coraz częściej zjeść smaczne, niedrogie jedzenie wprost z chodnika. Takich przykładów jest zdecydowanie więcej, co tylko utwierdza nas w przekonaniu, że ten rodzaj działalności jest nową szansą na sukces.

Historia mobilności

W zasadzie mobilna strona biznesu nie powinna nas dziwić, bowiem od lat można spotkać tak zwane „złote rączki”, czyli fachowców od pralek, lodówek i innych sprzętów domowych, którzy przychodzili bezpośrednio do domów i naprawiali uszkodzone przedmioty. Sam proceder nieco przygasł, jednak w ostatnim czasie można zauważyć ponowny popyt na takie właśnie mobilne usługi. Taki rodzaj działalności, skierowany nie tylko na samą usługę, ale również fachową obsługę klienta daje szansę do rozwoju w wielu branżach, w tym jako serwisant urządzeń pakujących.

Mobilny serwis urządzeń pakujących

Przeglądając ogłoszenia serwisów urządzeń pakujących można znaleźć je tylko z konkretnym adresem, natomiast sama usługa z dojazdem jest zazwyczaj dodatkowo płatna. Podobne wnioski nasuwają się przeglądając ogłoszenia o pracę na stanowisko serwisanta- sama praca zazwyczaj wykonywana jest na miejscu, do rzadkości należy praca w terenie, a usługi z dojazdem są zazwyczaj dodatkowo płatne. Warto pamiętać, że pracownicy sektora naprawczego powinni posiadać odpowiednią wiedzę, natomiast ci zajmujący się naprawą urządzeń pakujących w szczególności. Maszyny te posiadają bowiem specyficzną budowę, co wymusza niejako posiadanie odpowiedniej wiedzy.

Pomysł na biznes mobilny

Rynek się zmienia, dlatego też zwinny przedsiębiorca zmuszony jest do natychmiastowej reakcji na potrzeby rynku. Urządzenia pakujące wyróżniają się pewną specyfiką, dlatego też osoba znająca jej działanie może spokojnie poradzić sobie jako jej serwisant. Oferując tą usługę w formie mobilnej automatycznie zyskuje. Przede wszystkim przedsiębiorca jest zwolniony z posiadania specjalnego pomieszczenia, lokalu, co chroni go przed kosztami. Jedyne, co jest konieczne oprócz samego zestawu narzędzi to samochód firmowy, dzięki któremu możliwe będzie dotarcie do klienta. Świadczy to o relatywnie niskim koszcie rozpoczęcia działalności, a z czasem daje możliwość godnych zarobków.

Naprawy stacjonarne

Naprawy stacjonarne, kojarzące się z naprawą w miejscu, lokalu , gdzie znajduje się serwis znane są od lat. Rzeczywiście takich serwisów jest całkiem sporo, jednak nie wszystkie mają możliwość dojazdu do klienta. Warto jest poszukać takiej możliwości, w przypadku kiedy potrzebujemy usługi naprawczej. Szukając fachowca od napraw warto zdać się na opinie osób korzystających wcześniej w usług serwisanta. W ostateczności można skorzystać z możliwości, jaką jest skorzystanie z serwisu firmy, która wyprodukowała naszą maszynę. Część z firm posiada usługi serwisowania wyprodukowanych przez siebie sprzętów.

Więcej o technologii pakowania na stronie http://tezaurus.info/

Jeden komentarz dla wpisu “Mobilny serwis maszyn pakujących – sprawdź naszą ofertę”

  1. Kumplowi się raz zepsuł taki robot od pakowania kostki brukowej i musiał wzywać serwis techniczny bo załadunek stanął a wiadomo terminy gonią. Musiał brać chwilówkę bo nie miał kasy na naprawę 🙂 Skorzystał z rankingu http://rankingichwilowek.pl więc aż tak sporo nie stracił na procencie ale wiem, że więcej wydał na leki przeciw nerwicy 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *