Ortopeda Warszawa – jak znaleźć?

endokrynolog gdynia prywatnie

Gdzie szukać ortopedy w Warszawie?

Kto jest dobrym ortopedą w Warszawie?

Są ortopedzi, którzy szkolili się za granicą, a następnie, zwykle po powrocie do kraju, próbują “nadrobić” zaległości w polskiej rezydenturze. Są też ortopedzi, którzy wybrali ortopedię tylko jako dodatek do jakiejś innej specjalizacji (np. psychiatrii czy okulistyki). Tacy lekarze z pewnością nie mają żadnej wiedzy z zakresu ortopedii, co więcej mogą być nawet niebezpieczni, ponieważ mogą bezkarnie wyrządzić Ci krzywdę. Należy ich unikać jak zarazy! Najlepszym rozwiązaniem będzie wybranie kogoś znanego już przez kogoś innego

. Można również zasięgnąć porady ortopedów, którzy mają doświadczenie ortopedyczne zdobyte za granicą. Są ortopedzi pracujący w renomowanych ośrodkach prywatnych, ale dla większości z nas są oni bardzo drodzy.

Zapewne słyszeliście, że ortopedia to specjalizacja, w której średnia wieku wynosi 40-45 lat. To prawda – ortopedzi zazwyczaj zaczynają operować swoich pacjentów, gdy sami mają nie więcej niż 35 lat. Ortopeda Warszawa https://dobry-ortopeda.warszawa.pl/endoproteza-biodra/  jest inny, tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz! Przedział wiekowy naszych chirurgów ortopedów wynosi od 25 do 60 lat (lekarze poniżej 30 roku życia zajmują się dziećmi).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *