Pożyczka na czterech kołach

sports-car-1317645_960_720

„Ech, wziąłbym cię ze sobą, ale nie ma jak” – tak myśli (podobno niektórzy nawet mówią) niejeden kierowca, który przyjeżdża na lotnisku i zostawia swój samochód na parkingu, by dalszą podróż odbyć samolotem. Już wie, że po przylocie czekają go taksówki, albo – o zgrozo – komunikacja miejska. A przemieszczać się jakoś musi. Jest przyzwyczajony do czterech kółek, chce prowadzić sam, jechać wygodnie, bez tłoku, bez obcych ludzi, ba, nawet bez gadania taksówkarza. Niestety, samochodu na pokład nie weźmie.

Na szczęście po przylocie może sobie samochód wypożyczyć. Jeśli jest wystarczająco dobrym kierowcą, nie będzie mu przeszkadzało, że to inna marka i model (choć może trafić na bliźniaka własnego pojazdu). Takie rozwiązanie ma swoje zalety:

  • wypożyczalnie udostępniają nowe, sprawne technicznie pojazdy;
  • wszystko jest ubezpieczone, więc nie trzeba się martwić o koszty ewentualnych szkód;
  • kierowca płaci tylko za wynajem auta i ewentualnie za paliwo na stacji.

Samochód można wypożyczyć w różnych sytuacjach, np. kiedy nasz własny pojazd jest w naprawie albo jeśli jest to auto starsze, zawodne, a chcemy pojechać samochodem na urlop i potrzebujemy pojazdu względnie nowego, zadbanego, niezawodnego. Najczęściej jednak zdarza się to po przyjeździe lub przylocie do innego miasta, dlatego wiele wypożyczalni samochodów działa na lotniskach.

Podróżni z całej Polski przylatują codziennie do Warszawy, najczęściej w sprawach zawodowych i biznesowych. Czeka tam na nich znakomita wypożyczalnia samochodów. Modlin czy  Okęcie – to bez znaczenia, bo MobiCars dostarcza i odbiera samochody w dowolnym miejscu w Warszawie i okolicach. Wystarczy dokonać rezerwacji na stronie internetowej, a wybrane auto będzie o wyznaczonej godzinie w żądanym miejscu, np. na lotniskowym parkingu. Można je po wykorzystaniu pozostawić w dowolnym punkcie miasta – pracownicy wypożyczalni odbiorą je stamtąd. Nie ma kaucji ani limitu kilometrów, a podstawienie i odbiór pojazdu to usługa bezpłatna, jeżeli wynajem trwa co najmniej 3 dni.

Kto chce przewozić wypożyczanym samochodem dziecko, skorzystać może ze specjalnych pakietów, w ramach których samochód zostanie wyposażony w odpowiedni fotelik, a nawet w podstawkę dla dziecka oraz tablet z bajkami i grami.

Firmy mogą natomiast korzystać w MobiCars z wynajmu długoterminowego (ponad 1 miesiąc) jako alternatywy dla leasingu. Jest to oferta szczególnie atrakcyjna dla przedsiębiorstw, których budżet jest ograniczony. Opłatę za wynajem można sobie wliczać w koszty, a w cenie wynajmu jest pełne ubezpieczenie OC i AC.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *