Chcesz kupić samochód? Zastanów się wpierw nad leasingiem!

Możesz dostać samochód, kupując go lub leasingując, ale która opcja jest najlepsza? Czytaj dalej, aby uzyskać więcej informacji na temat różnic między kupnem a leasingiem samochodu. Poznaj zalety leasingu pojazdu.

Kupowanie pojazdu

Kupno pojazdu nie leży w Twoim najlepszym interesie z różnych powodów. Leasing pojazdu jest lepszą opcją ze względu na niższą zaliczkę. Kolejną wadą zakupu samochodu są koszty utrzymania. Kupując samochód, odpowiedzialność za konserwację spoczywa na Tobie, a jeśli Twój pojazd nie jest odpowiednio pielęgnowany, koszty te mogą być astronomicznym wydatkiem z własnej kieszeni. Czy wiesz, że wartość Twojego samochodu gwałtownie spada, gdy tylko wyprowadzasz go z garażu? Leasing samochodu to dla wielu osób dużo lepsza opcja.

Korzyści z leasingu pojazdu

1. Budżetowanie

Jeśli masz ograniczony budżet, leasing pojazdu jest najlepszą opcją, ponieważ oferuje niższe miesięczne raty, a także niższą zaliczkę niż zakup samochodu. Tak, w takiej sytuacji mogą się wiązać opłaty za odjazd, ale nie są one porównywalne z kosztami, jakie wiążą się z zakupem samochodu. Jeśli masz ponadprzeciętny kredyt, opłaty mogą zostać zniesione przy podpisywaniu umowy najmu.

2. Nie popełnisz błędu

Kupując pojazd, będziesz musiał się go trzymać, niezależnie od tego, czy polubisz prowadzić samochód, czy go nienawidzisz. Wynajmując samochód, nigdy nie utkniesz w miejscu. Po wygaśnięciu okresu leasingu możesz otrzymać nowszy model samochodu!

3. Oszczędność pieniędzy

Czy wiesz, że leasingując samochód, płacisz tylko za połowę ceny samochodu? Jeśli zdecydujesz się kupić samochód, zapłacisz z góry cały koszt pojazdu. Płacenie za połowę kosztu pojazdu oznacza, że ​​płacisz tylko różnicę między bieżącą a spodziewaną wartością pojazdu, nazywaną wartością rezydualną.

Każdy chce mieć pojazd. W rzeczywistości pojazd nie jest już luksusem, jest niezbędny. Ale czy wiedziałeś, że lepiej byłoby leasingować pojazd zamiast go posiadać? Tak, wydawałoby się to zaskakujące, ale faktem jest, że leasing zamiast kupna jest lepszą opcją.

Podczas gdy większość ludzi oszczędza pieniądze, planując zakup pojazdu, rozsądniej byłoby wydzierżawić i wykorzystać oszczędności w innym celu.

Miesięczne płatności

Kupując pojazd, płacisz miesięczne raty za pojazd, w tym kwotę główną. Ale kiedy bierzesz dzierżawę, nie musisz się martwić o zasadę, więc miesięczne płatności są znacznie niższe. Opłata za paliwo i ubezpieczenie byłaby taka sama.

Zdobądź najlepszy pojazd

Leasingując możesz wybrać najnowszy, najlepszy i oszczędny model, nie martwiąc się o to, ile to kosztuje, ponieważ nie kupujesz, tylko leasingujesz. Wynajmując samochód, możesz również skorzystać z najnowszego i najlepszego modelu do jazdy.

Bezproblemowa jazda

Leasingując pojazd, otrzymujesz go nowy. Generalnie okres dzierżawy wynosiłby 3 lata. To najlepszy okres w życiu pojazdu. I możesz cieszyć się płynną, bezproblemową jazdą bez żadnych problemów. A jeśli coś pójdzie nie tak, nie martw się, pojazd będzie objęty gwarancją. Sprawdz leasing oferty już dzisiaj i ciesz się najlepszą decyzją!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *