Tani wynajem samochodu w Comfort Car – jak wynająć auto?

 

Sprawdzona wypożyczalnia samochodów Comfort Car powaliła konkurencję, ograniczając formalności do minimum. Brak kaucji za wynajmowany pojazd, brak limitu kilometrów i brak opłaty za podstawienie auta to udogodnienia, dzięki którym z wynajmu samochodów korzysta coraz więcej osób.

Do niedawna na wynajem samochodu z wypożyczalni mogli sobie pozwolić klienci biznesowi, przyjeżdżający na targi i wystawy oraz nieliczni turyści. Jednak uproszczone zasady wynajmu samochodów, brak limitu kilometrów i brak kaucji sprawiły, że coraz częściej klientami wypożyczalni samochodów są osoby, które posiadają własne auto. Są to więc nie tylko mężczyźni w podróżach prywatnych czy biznesowych, ale i kobiety. Wynajem samochodu to świetny pomysł nie tylko w podróży, ale i w przypadku, kiedy w perspektywie mamy np. elegancką firmową lub prywatną imprezę czy przeprowadzkę. Wypożyczalnia samochodów Comfort Car oferuje wynajem aut luksusowych, rodzinnych, ekonomicznych i wiele więcej.

Wynajem samochodu Warszawa – Comfort Car

Jeśli na co dzień nie poruszasz się własnym samochodem, a w planach masz dalszą wycieczkę do stolicy lub po prostu zakup samochodu na stałe nie znajduje się w obszarze Twoich najbliższych planów, a – jak wiemy – poruszanie się po Warszawie wygodnie i komfortowo jest niezwykle istotne, wynajem samochodu w Warszawie to świetna opcja dla Ciebie. Zwykłe przemieszczanie się po mieście, zwiedzanie zabytków takich jak Łazienki Królewskie, Stare Miasto czy Trakt Królewski lub delegacja służbowa to równorzędne powody dla których warto wypożyczyć samochód. Wypożyczalnia samochodów w Warszawie to brak ukrytych kosztów, ale przede wszystkim komfort, który w trakcie każdej podróży jest najważniejszy.

Szybki i tani wynajem samochodów dla klientów biznesowych

Wypożyczalnia samochodów Comfort Car cieszy się dużym zainteresowaniem wśród klientów biznesowych, którzy służbowo  przyjeżdżają na targi, wystawy i konferencje. Ta wypożyczalnia samochodów jako jedna z niewielu w kraju nie pobiera kaucji nawet podczas wynajmu luksusowych samochodów i nie nakłada dobowego limitu kilometrów. Takie warunki wynajmu pojazdów pozwalają na większą swobodę i ograniczenie kosztów związanych wynajęciem samochodu.

Tania wypożyczalnia samochodów dla turystów

Kolejną grupą nowych klientów wypożyczalni aut są turyści, którzy ze względu na pandemię rezygnują z transportu miejskiego na rzecz auta z wypożyczalni. Plusem takiego rozwiązania jest bezpieczeństwo i duża niezależność w czasie urlopu czy weekendowego wypadu. Wynajmując auto w wypożyczalni Comfort Car, samochód jest podstawiany pod wybrany adres. Dla turysty takie rozwiązanie to brak jakichkolwiek komplikacji związanych ze znalezieniem autobusu czy taksówki oraz maksymalne wykorzystanie czasu przeznaczonego na wypoczynek i zwiedzanie danego miasta i okolic.

Zasady wynajmu i korzystania z samochodu w wypożyczalni Comfort Car

  • Wynajem samochodu bez kaucji– większość firm pobiera niemałą kaucję na czas wynajmu pojazdu. Wypożyczalnia samochodów Comfort Carjako jedna z nielicznych zrezygnowała z pobierania kaucji. Od pewnego czasu jest możliwy wynajem auta bez kaucji, a to oznacza, że turyści mają więcej pieniędzy na urlopowe przyjemności.
  • Wynajem samochodu bez limitu kilometrówwypożyczalnie samochodowenakładają dobowy limit kilometrów, po którego przekroczeniu klient musi dodatkowo płacić za każdy kolejny kilometr. W przypadku luksusowych pojazdów, dopłaty za przekroczenie limitu opiewają na niemałe kwoty. Wypożyczalnia samochodów Comfort Car całkowicie zniosła takie ograniczenia. Brak limitu kilometrów to większa swoboda i brak dodatkowych kosztów oraz możliwość zmiany planów w każdej chwili.
  • Podstawienie wynajętego auta gratis – większość wypożyczalni za podstawienie auta pod wskazany adres pobiera opłatę. Wypożyczalnia samochodów Comfort Car podstawia auto pod wybrany adres gratis dla każdego klienta, który wypożycza samochód na minimum 3 dni. Np. wynajmując auto w Krakowie możesz odebrać je pod wybranym dworcem czy hotelem lub zamówić na lotnisko Kraków – Balice.
  • Oddajesz samochód z pustym bakiem –wypożyczalnia samochodów Comfort Car daje klientowi możliwość oddania auta z pustym bakiem lub zatankowanym do pełna. W obu przypadkach klient otrzymuje samochód z pełnym bakiem.

Wynajem samochodu Poznań

Poznań każdego roku odwiedza mnóstwo turystów. Jeśli planujesz wynajem  samochodu w Poznaniu, wypożyczalnia samochodów Comfort Car na pewno spełni oczekiwania. Mając do dyspozycji wygodne i komfortowe auto, można sprawnie odwiedzić wszystkie słynne miejsca w Poznaniu, takie jak Stare Miasto z niesamowitymi kolorowymi kamienicami słynnymi w całej Europie, Zamek Cesarski, Park Cytadela czy Bibliotekę Raczyńskich. Wypożyczalnia samochodów w Poznaniu Comfort Car to możliwość poznawania miasta i okolic bez ograniczeń – poczuj wolność jaką daje podróżowanie komfortowym autem!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *