Samochody dostawcze Renault


Renault to znana i ceniona od lat marka samochodów. Producent oferuje m.in. samochody dostawcze, potrzebne w bardzo wielu rodzajach działalności gospodarczej. Są to pojazdy zaprojektowane specjalnie z myślą o profesjonalistach, potrzebujących solidnych i wytrzymałych aut z wieloma udogodnieniami.

Bogata gama modeli Renault i istotne parametry

Wśród samochodów dostawczych Renault znajdują się m.in. następujące modele: Clio, Dacia Dokker, Kangoo (Express, Z.E.), Traffic, Master (Z.E.). Każdy z nich cechują specyficzne parametry techniczne i wyposażenie dodatkowe – http://www.renault.dyszkiewicz.pl/samochody-dostawcze-1.html

Ładowność

Najważniejszą kwestią dla klientów biznesowych jest ładowność dostawczaków, to, jakie mają spalanie oraz ile km są w stanie przejechać na paliwie znajdującym się w zbiorniku (jest to istotne zwłaszcza przy transporcie międzynarodowym). Jeżeli chodzi o ładowność, to jest ona różna i wynosi od 1 do 2 ton.

Spersonalizowana zabudowa

Bardzo ważną dla przedsiębiorców cechą jest zabudowa. Są one odmienne dla poszczególnych samochodów dostawczych Renault. Uzależnione jest to od specyficznych potrzeb odbiorców. Firma Renault dostosowała zabudowę poszczególnych modeli do bardzo dużej ilości klientów. Do tego stopnia, że jest to już swego rodzaju spersonalizowanie samochodu, z każdym detalem dostosowanym do indywidualnych potrzeb.

Dostępny jest np. furgon z izotermiczną powłoką łatwozmywalną dla branży spożywczej czy duże chłodnie potrzebne do wożenia mrożonek lub leków, przystosowane do różnych zakresów temperatur. W przypadku transportu międzynarodowego ważna jest ilość ładunku (np. palet), jaki takie auto może zabrać. Gastronomia i branża spożywcza będzie wymagała zastosowania specjalnych półek i uchwytów, firmy z sektora budowlanego potrzebują przede wszystkim zwiększonej ładowności i dużej kabiny, a przedsiębiorcy zajmujący się transportem osób – dużej przestrzeni oraz opuszczanego podjazdu dla osób niepełnosprawnych.

Wyposażenie

Biorąc pod uwagę udogodnienia, jakie może cechować samochód dostawczy Renault, to istnieje bardzo wiele różnych konfiguracji, stąd możliwość dopasowania pojazdu dokładnie pod wymagania klienta.

Samochody dostawcze Renault posiadają wyposażenie skonfigurowane w taki sposób, aby stanowiło ono swego rodzaju mobilne biuro dla pracowników. Są to sprytne rozwiązania jak np. inteligentne systemy multimedialne typu AndroidAuto i Apple CarPlay, czy wygodne i szybkie w rozłożeniu podstawki i uchwyty.

Silnik i napęd

Solidne silniki zapewniają wysoką moc i moment obrotowy, co decyduje o mniejszym zużyciu paliwa i znacznie wyższym komforcie jazdy. Dostępne są także modele z zaawansowanymi systemami wspomagającymi prowadzenie auta jak np. Extended Grip, czy wspomaganie przy ruszaniu pod górę (Hill Start Asssist).

Samochody dostawcze Renault skrojone na miarę potrzeb praktycznie każdego biznesu, oferuje salon Renault Dyszkiewicz [podlinkowanie http://www.renault.dyszkiewicz.pl/]. Zapewniamy fachowe doradztwo, dogłębną analizę poszczególnych parametrów, dostosowane warunki zakupu samochodu oraz, co najważniejsze, solidne i sprawdzające się trudnych warunkach pojazdy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *