USA Import – sprowadzamy pojazdy ze Stanów

Marzysz o samochodzie z prawdziwą duszą? Wiemy, jak spełnić te oczekiwania. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalnym importem samochodów ze Stanów Zjednoczonych. Nasze przedsiębiorstwo o dumnej nazwie USA Import sprowadza auta w różnym stanie technicznym: od samochodów powypadkowych, przez samochody używane, kończąc na nowych sztukach niemalże prosto z salonu. Ponadto wyszukujemy i sprowadzamy do Polski quady, motory i inne pojazdy, często nietypowe.

USA Import – bezpieczne, legalne i pewne sprowadzanie samochodów ze Stanów Zjednoczonych

Działamy w stu procentach legalnie: jesteśmy zweryfikowanym podmiotem na rynku dealerów samochodowych. Nasze uprawienia pozwalają nam uczestniczyć w najbardziej prestiżowych aukcjach samochodów w Ameryce Północnej. Otwiera to przed nami olbrzymie możliwości, zweryfikowane doświadczeniami klientów. Niejednokrotnie importowaliśmy prawdziwe perełki motoryzacji, zabytkowe samochody, znane z amerykańskich filmów. Spektrum naszych możliwości jest najprawdopodobniej najszersze na rynku: sprowadzamy samochody miejskie, terenowe, sportowe, klasyczne w różnym stanie technicznym. Nasze bogate doświadczenie jest udokumentowane nie tylko na naszej stronie internetowej, ale przede wszystkim w garażach naszych zadowolonych klientów USA Import. W czym tkwi fenomen coraz popularniejszego importu samochodów zza wielkiej wody?

Amerykańskie samochody o niespotykanym klimacie. Co przekonuje klientów do sprowadzania samochodów?

Auta osobowe, udostępniane na rynek amerykański, posiadają zmienioną specyfikę w odniesieniu do samochodów dystrybuowanych do innych części świata. Samochody ze Stanów Zjednoczonych posiadają bogatsze, lepsze wyposażenie. Są to też jednostki tańsze w ogólnym rozrachunku. Amerykańskie drogi są dobre jakościowo, przez co kilkuletnie auta zużywają się wolniej, niż odpowiedniki chociażby w Polsce. Import z kontynentu amerykańskiego jest obecnie ekonomicznym rozwiązaniem, ponieważ koszt pojedynczego samochodu może być zredukowany (w porównaniu z europejskimi modelami) o kilkadziesiąt procent niższy! Dodatkową kwestią jest sama formalność, związana z procesem sprowadzania i rejestrowania samochodu. Koszty, mimo iż mogą wydawać się pokaźne, stanowią cały czas atrakcyjne rozwiązanie.

Wspieramy klienta w każdym momencie współpracy. Profesjonalna firma USA Import z rzetelnym podejściem do sprawy importu samochodów z Ameryki

Wszelkie formalności prawne, dotyczące m.in. kwestii wynajęcia miejsca na promie czy holowania auta z portu pozostają w gestii firmy USA Import. Świadczymy pełne usługi: od momentu poszukiwania samochodu idealnego, po sprowadzenie auta pod wskazany adres. Przyszły użytkownik amerykańskiej “maszyny” zyskuje zatem oszczędność czasu i nerwów przy procesie.

Pomagamy na każdym etapie importowania samochodu z USA:

  • na etapie poszukiwania
  • na etapie doradztwa i wspierania klienta
  • na etapie licytacji
  • na etapie transportu do portu
  • na etapie transportu z portu europejskiego do portu
  • na etapie dokonywania płatności celnych
  • na etapie realizowania pobocznych procedur importowych
  • na każdym etapie formalnym

Sprowadzane samochodu każdorazowo weryfikujemy w amerykańskich katalogach danych: NMVTIS Epic Vin, Autocheck, Carfax. Co więcej, jeśli klient zażyczy sobie sprowadzenie taniego auta powypadkowego, dysponujemy specjalistycznym warsztatem w którym dokonujemy wszelkich potrzebnych napraw blacharsko-lakierniczych. Zaufało nam wielu klientów, cieszących się posiadaniem prawdziwej, amerykańskiej perełki. Zapraszamy do kontaktu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *