Tanie pomysły na prezent i spontaniczny wyjazd weekendowy

Idealny prezent na urodziny lub rocznicę

Planujesz zrobić komuś wspaniały prezent, ale przy okazji nie chcesz doprowadzić się do bankructwa? Już teraz wejdź na stronę Energylandii i dokonaj zakupu biletu do największego w tej części Europy Parku Rozrywki. Będzie to doskonały pretekst, aby wybrać się z całą paczką znajomych do miejsca, gdzie można oderwać się od codziennych obowiązków. Jest to również idealna propozycja na weekendowe wypady w rodzinnym gronie, w celu uczczenia czyiś urodzin lub rocznicy.Tanie wyjazdy weekendowe do Energylandii z pewnością nie opustoszą Waszego portfela. W ramach zakupionego biletu można korzystać praktycznie z wszystkich atrakcji beż żadnego limitu. Chcesz dziesiąty raz przejechać się wybraną kolejką? Tutaj nikt Ci tego nie zabroni i nie będzie wyciągał ręki po dodatkowe złotówki.

Coś dla oszczędzających

Tanie weekendy w Polsce, a dokładnie rzecz ujmując w Energylandii to również nie lada gratka dla tych, którzy z powodów finansowych nie mogą sobie pozwolić na dłuższe wakacje. Powodów może być wiele. Spłata kredytu hipotecznego,praca sezonowa w okresie letnim, oszczędzanie na wymarzony samochód i tysiące innych spraw. Osoby, które lubią oszczędzać z pewnością ucieszy informacja, że atrakcje w Parku Rozrywki dotyczące przejażdżek na wszystkich urządzeniach, korzystania z obiektów widowiskowych i pokazowychoraz kino są dostępne dla wszystkich Gości w ramach zakupionego biletu.

A co czeka na nas w Energylandii?

Każdy, kto planuje lub zaplanował systematyczne weekendowe wycieczki do Energylandii, doskonale wie co robi. Atrakcji w parku jest tyle, że ciężko skorzystać z wszystkich urządzeń, szczególnie gdy weźmiemy sobie za punkt honoru odbycie przejażdżek na wszystkich dostępnych dla naszej grupy wiekowej i wzrostu atrakcji. Łącznie w Energylandii znajdują się aż 132 punkty, które trzeba odwiedzić. Każdy z nich znajdziecie na wirtualnej mapie wesołego miasteczka, zamieszczonej na stronie internetowej parku. W ich skład wchodzą różnorodne roller coastery, karuzele, fotobudki, punkty gastronomiczne, kącik dla dzieci, wioski tematyczne, widowiska, animacje i wszystko, czego można sobie tylko wymarzyć.

Całoroczny bilet

Wyjazdy weekendowemożna na stałe włączyć do swojego weekendowego kalendarza. Mowa o wykupieniu biletu całorocznego. W ofercie dostępne są zarówno bilety całoroczne normalne jak i ulgowe. Bilety ulgowy obejmuje osoby, które w dniu zakupu biletu nie przekraczają 140 cm wzrostu, a jego cena wynosi 179 zł. Natomiast koszt biletu normalnego to kwota 329 zł. W celu otrzymania takiego biletu, każdy ma wykonywane, przez obsługę Parku Rozrywki, zdjęcie i może korzystać z jego dobrodziejstw przez cały rok od dnia zakupu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *