Targi motoryzacyjne – co zrobić, by zostać dobrze zapamiętanym?

Jax_ShowFloorView_960x350

Targi motoryzacyjne skupiają wiodących producentów samochodów i ich dostawców, co oznacza, że każdy znaleziony na targach produkt odpowiada potrzebom przemysłu motoryzacyjnego w 100%. Więc jako eksporter możesz mieć pewność, że docierasz do czołowych decydentów bez zmarnowanego wysiłku, jeśli zdecydujesz się wziąć udział w takich targach. Musisz jednak wiedzieć co zrobić, by twoje stoisko i propozycja marki były jak najlepiej zapamiętane.

Co można zyskać?

Targi motoryzacyjne zwracają uwagę na podstawowe kompetencje producentów samochodów: produkcję nadwozia, malowanie nadwozia i montaż końcowy, dlatego tutaj decydenci i specjaliści pracujący w salonie i montażu spotkają się na dialogu na najwyższym poziomie. Z tego powodu targi motoryzacyjne są idealną platformą dla Ciebie jako wystawcy, aby zaprezentować najnowsze innowacje i rozwiązania dotyczące produktów w łańcuchu produkcyjnym oraz tworzyć długoterminowe kontakty w przemyśle motoryzacyjnym.

Inspiracja

Przemysł motoryzacyjny stoi w obliczu poważnych wyzwań. Specjaliści z branży motoryzacyjnej potrzebują rozwiązań technologicznych, które gwarantują ich konkurencyjność w zmieniającym się środowisku. Dlatego twoim cele powinno stać się inspiruje dla innych – twoje stoisko, tak samo jak prezentowane produkty powinno być najlepszą prezentacją pionierskich innowacji i trendów, co możesz osiągnąć przez ciekawą formę bannerów czy wynajem mebli eventowych z Warszawy w nowoczesnym stylu. Co więcej tak okraszone propozycje inżynierii produktów i technologii procesowych są trwałe i przyszłościowe. Twoja korzyść, jako wystawcy jest taka, że masz okazję przedstawić techniczną prezentację towarzyszącemu kongresowi inżynieryjnemu. Oczywiście możesz promować swój najnowszy produkt w dowolnym stylu, odpowiednim dla ogólnych założeń twojej marki.

Co zyskasz wyróżniając się na targach motoryzacyjnych swoją ofertą i stoiskiem?

Nawiążesz obiecujące kontakty i zdobędziesz sporo nowych zamówień – dlatego należy użyć targów motoryzacyjnych jako narzędzia marketingowego. Zbliżysz się do Twoich celów. Targi motoryzacyjne to idealne miejsce do poznania potencjalnych klientów, klientów i partnerów biznesowych z obszaru produkcji samochodu. Dlatego przedstaw swoją firmę i produkty na targach, które są również bardzo dobrze przyjęty przez media. Tak więc Twoje innowacje otrzymają uwagę, na którą zasługują.

Idealny wygląd stoiska

Porady i wskazówki dotyczące wyglądu targów znajdziesz w regulaminie każdych wybranych, ale to ty ostatecznie decydujesz o designie swojego miejsca wystawienniczego. Pamiętaj, że stoisko wystawiennicze – to całościowa prezentacja Twojej firmy: szczegółowe informacje na temat budowy stoiska są bardzo istotne do tego, by nie tylko było atrakcyjne i przyciągające, ale tez funkcjonalne i technicznie w pełni sprawnie. Dzięki sprawdzeniu korzyści z wystawy można obliczyć i ocenić wpływ przeszłych, jak i planowanych, wystąpień na wystawie. Warto się zapoznać z tym tematem przed każdymi planowanymi targami.

2 komentarze “Targi motoryzacyjne – co zrobić, by zostać dobrze zapamiętanym?”

  1. Byłem na Moto targach w Poznaniu w tym roku i zaciekawił mnie EKO samochód wykonany z całkowicie tworzywa sztucznego, coś jakby pleksi czy coś podobnego. Był bardzo lekki i miał doskonałe parametry spalania. Zastanawiam się czy samemu czegoś podobnego nie skonstruować na potrzeby własne 🙂 W firmie http://plexinawymiar.pl tną nawet plexi na wymiar. Tylko skąd wziąć silnik elektryczny tej mocy? :/

  2. W ofercie Japi Szczecin znajdziecie szeroki wybór wzorników i ekspozytorów, które pomagają w sprzedaży różnego rodzaju materiałów wykończeniowych. Tam, gdzie jest spory wybór faktur i kolorów, klienci mogą dzięki wzornikom ustalić, jaka kolorystyka najbardziej będzie im odpowiadała. Oczywiście, trzeba zadbać o to, by wzorniki faktycznie odwzorowywały stan faktyczny, szczególnie jeśli chodzi o kolory.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *