Wsparcie finansowe dla klienta indywidualnego

Kredyt samochodowy to jedna z częściej wybieranych form finansowania przez klientów indywidualnych. Jest to wparcie finansowe, które udzielane jest na ściśle określony cel, w tym przypadku jest to nowe bądź używane auto.

Kredyt taki można uzyskać na dwa sposoby. Pierwszym z nich jest odwiedzenie standardowego banku, natomiast drugim skorzystanie z oferty autoryzowanego dealera konkretnej marki. Dealerzy zazwyczaj współpracują z bankami i wspólnie tworzą propozycje nierzadko tańsze niż w opcji standardowej. Przykładem tego typu jest oferta Renault Finansowanie wraz z RCI Banque – http://www.renaultfinansowanie.pl/finansowanie/klient-indywidualny.

Kredyt standardowy dla klienta indywidualnego jest kuszący z wielu powodów. To co charakteryzuje ofertę RCI Renault to proste zasady. Dzięki temu klient wie za co płaci. Podstawowe cechy kredytu standardowego to:

  • Okres kredytowania do 8 lat podzielony na równe miesięczne raty;
  • Brak przymusu wkładu własnego;
  • Stała stopa procentowa;
  • Minimalna kwota kredytu wynosząca 30% wartości nowego auta;
  • Kredytowana opłata przygotowawcza oraz ubezpieczenie kredytobiorcy.

To co również zachęca do sięgnięcia po kredyt w RCI Renault to minimum formalności i zabezpieczeń. Aby skorzystać z oferty wystarczy przyjść do autoryzowanego salonu z dowodem osobistym (lub paszportem i prawem jazdy), a także przedstawić dokument potwierdzający źródło i wysokość średnich dochodów netto z ostatniego kwartału. Reszta formalności zostanie przygotowana przez pracowników salonu – wszystko w jednym miejscu i w ekspresowym tempie.

Warto również dodać, że w RCI Renault kredytowane są także auta używane pod warunkiem, że pojazd nie ma więcej niż 10 lat (od momentu pierwszej rejestracji), a wraz z okresem kredytowania nie przekroczy lat 14.

Prócz kredytów oferta uzupełniona jest ponadto o najem akumulatora dla samochodu elektrycznego. Gdy decydujemy się na auto napędzane elektrycznie, możemy za niewielka kwotę miesięczną korzystać w pełni ekologicznego akumulatora wraz z pakietem Renault Assistance, który zapewnia wsparcie techniczne 24h na dobę, 7 dni w tygodniu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *