Zmiana koloru auta folią – modne i wyszukane

car-wrapping-old

Zadziwiająco dużo pojazdów o perfekcyjnym wyglądzie zewnętrznym?

Jedziesz autem i rozglądasz się dookoła obserwując inne pojazdy? Wysiadasz na parkingu, na którym zaparkowanych jest coraz więcej samochodów z zadziwiająco perfekcyjnym lakierem? Zastanawiasz się jak to jest możliwe. O ile niektóre pojazdy są ewidentnie najnowszymi modelami, o tyle niektóre z tych aut liczą sobie już przynajmniej kilka lat.

Co w ostatnim czasie wpłynęło na to, że coraz więcej samochodów po prostu wygląda lepiej? Może to lakiery w ostatnich latach stały się aż tak dobre, że nie widać ani korozji, ani jakichkolwiek zarysowań? Odpowiedź brzmi: “Nie”. Coraz więcej kierowców korzysta z możliwości oklejenia auta specjalnymi, przygotowanymi do tego celu różnorodnymi foliami. Błyszczące, matowe, kamuflażowe, karbonowe… Jest wiele rodzajów. I wyglądają naprawdę atrakcyjnie nawet na starszym niż kilka lat samochodzie.

Dla każdego coś dobrego, czyli o zaletach oklejenia samochodu folią

Zalet jakie niesie ze sobą zmiana koloru auta jest całe mnóstwo. Nie jesteśmy gołosłowni. Wystarczy zapytać choćby kilku kierowców, którzy już skorzystali z takiej możliwości. Odpowiedzi są jednoznaczne, gdyż zadowolenie tych osób jest ogromne. Przede wszystkim zabieg jest tańszy niż przeprowadzenie zabiegu całkowitego malowania u profesjonalnego lakiernika. I to kilkakrotnie. To ogromna przepaść finansowa, która jako pierwsza przemawia za wybraniem oklejenia naszego auta. Warto również wiedzieć, że okleić możemy nawet samą część samochodu, która jest w niewielkim stopniu uszkodzona.

Kolejnym aspektem, o którym musimy pamiętać jest czas. Oklejenie całego samochodu w profesjonalnej firmie zajmie do 5 dni. W tym czasie tradycyjny lakiernik jest w stanie jedynie przygotować wstępnie nasz samochód do samego lakierowania. Całość zabiegu trwa nawet kilka tygodni. Czyli mam niewątpliwie kolejny plus dla folii!

Bardzo ważne i istotne jest również to, że folia najwyższej jakości i położona przez profesjonalistę jest bardzo wytrzymała. Najlepsze są w stanie wytrzymać w doskonałym stanie na naszym aucie aż 10 lat.

Na co zwrócić uwagę wybierając firmę, która profesjonalnie oklei nasze auto?

I chyba najważniejsza kwestia, wybierając firmę, której powierzymy oklejenie wybraną folią nasz ukochany samochód, powinniśmy poradzić się naszych znajomych, poczytać wpisy na forach internetowych oraz zasięgnąć rady kilku specjalistów. Na rynku istnieje bowiem coraz więcej firm specjalizujących się w tej dziedzinie, jednak nie wszystkie świadczą takie usługi w pełni profesjonalnie i na właściwym poziomie. Według przeprowadzonych badań wśród 100 klientów, którzy skorzystali z usługi w różnych firmach w Krakowie, jedyną, która w pełni spełniła oczekiwania kierowców jest NZauto. Warto sprawdzić szeroką ofertę oraz skorzystać z porad wysoko wyspecjalizowanych w swojej dziedzinie specjalistów.

Dlaczego coraz chętniej sięgamy po doskonałe rozwiązanie, jakim jest oklejenie samochodu folią?

Istnieje wiele czynników, które wpływają na to, że coraz chętniej korzystamy z usług wyspecjalizowanych firm. Nie tylko cena, ale i wygoda, piękno, estetyka i czas wpływają na nasze pozytywne podejście do tego typu zabiegów. Wielu z nas podąża za modą, która zmienia się dość często jeżeli chodzi o kolor, błysk, mat czy strukturę lakieru. Jesteśmy coraz bardziej świadomi i wiemy, czego chcemy i czego oczekujemy. Również jakość wykonania usług zaczęła odgrywać bardzo duże znaczenie. Wolimy zapłacić nieco więcej, ale mieć pewność, że folia, którą profesjonalna firma oklei nasz samochód, spełni wszystkie nasze oczekiwania. Chodzi nie tylko o jakość materiału, ale również o wysokie wyspecjalizowanie osób, które będą zajmowały się samym zabiegiem.

Więcej informacji o firmie na Facebooku: https://www.facebook.com/NZautoPL/

2 komentarze “Zmiana koloru auta folią – modne i wyszukane”

  1. Oklejanie aut folią jest świetnym pomysłem na reklamę, którą możemy umieścić na naszym samochodzie w całkiem przystępnych pieniądzach. Znajomy z https://comfortcar.pl/ polecił mi taki sposób reklamy na aucie jaki oni stosują w swojej wypożyczalni. Łatwo jest to potem ściągnąć no i wygląda lepiej niż jakieś malunki farbą. W każdym razie polecam.

  2. Ej, ekstra to wygląda! Nie wpadłbym na to, że można coś takiego zastosować, a przecież pomysł jest banalny, a jednocześnie efektowny. Będę się musiał zorientować w temacie, cenach i dostępnych kolorach/wzorach, etc.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *