IKOL SVR Dashcam – innowacyjne narzędzie kontroli pracowników!

Kontrola pracowników użytkujących firmowe samochody to ciężki kawałek chleba. Do tej pory nie istniał kompletny system, który by to umożliwiał.

Odpowiedzią na potrzeby fleet managerów jest innowacyjne urządzenie – IKOL SVR Dashcam, który łączy w sobie wideorejestrator z monitoringiem GPS oraz radiową lokalizacją pojazdów po kradzieży. Jak ten system może ułatwić zarządzanie flotą? Poniżej przedstawiamy najważniejsze funkcjonalności.

Sprawdź co robi pracownik z opcją transmisji na żywo!

Zdecydowanie najbardziej przydatną opcją dla pracodawców, będzie funkcja transmisji na żywo jaką oferuje IKOL SVR Dashcam. Dzięki temu w czasie rzeczywistym można zobaczyć co się dzieje na drodze oraz wewnątrz auta. Jeśli pracownikowi zdarzy złapać się opóźnienie, pracodawca może zweryfikować czy faktycznie odpowiedzialne są warunki panujące na drodze, czy też inne czynniki, jak dodatkowe, nieustalone przerwy. Opcja stanowi świetne uzupełnienie dla śledzenia lokalizacji GPS, która nie dawała pełnego podglądu na sytuację.

Komunikaty głosowe – szlifuj styl jazdy pracowników!

Równie przydatną opcją jest możliwość optymalizacji jazdy dzięki komunikatom głosowym, które wydaje kamera samochodowa. W przypadku gwałtownych manewrów jak przyspieszanie, hamowanie czy ostre zakręty, kamera informuje użytkownika, że powinien zmienić styl jazdy. Prosta komunikacja pozwala na oszczędzenie pokaźnej sumy na paliwie i eksploatacji auta, nawet w skali miesiąca.

Wybierz co ma nagrywać wideorejestrator!

Kamera samochodowa w IKOL SVR Dashcam posiada możliwość wyboru co ma rejestrować. Jedyną niezmienialną opcją jest nagrywanie z przedniej kamery. Natomiast nagrywanie wnętrza auta oraz rejestrację dźwięku można dostosować do preferencji użytkownika, w tym wypadku pracodawcy. Należy jednak pamiętać, że ten rodzaj monitoringu podlega regulacjom prawnym i trzeba o nich powiadomić pracownika.

Monitoring GPS – dodatkowa weryfikacja!

Podgląd przez kamerę to tylko część możliwości IKOL SVR Dashcam. Częścią systemu jest lokalizator GPS, który daje dostęp do lokalizacji na żywo oraz szeregu raportów i alertów. Dzięki nim zarządzając flotą można analizować trasy, a także styl jazdy kierowców,  a następnie wprowadzać zmiany, które pozwolą poczynić oszczędności w firmie.

Radiowa lokalizacja pojazdu po kradzieży – niezawodne narzędzie!

Ostatnim komponentem systemu IKOL SVR Dashcam jest radiowa lokalizacja pojazdów po kradzieży. Jest to zabezpieczenie antykradzieżowe, które jest skuteczne w 98%, a średni czas przekazania pojazdu właścicielowi to 24 godziny. W przypadku kradzieży samochodu, które często dotyczą takich biznesów jak wypożyczalnie, moduł jest uruchamiany, a ekipa poszukiwawcza go namierza. Po zlokalizowaniu, auto jest zwracane właścicielowi,

Sprawdź IKOL SVR Dashcam w swojej firmie!

Jak widać IKOL SVR Dashcam to kompleksowe narzędzie do kontroli i monitoringu pracowników. Już dziś sprawdź to rozwiązanie w swojej firmie – niezależnie od tego jaką flotą zarządzasz, przekonasz się, że ten system jest w stanie ułatwić i usprawnić Twoją pracę!

Gwarancje serwisowe i naprawa aut- gdzie szukać pomocy w przypadku usterki?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *