Nietuzinkowy prezent dla prezesa? Łap inspiracje!

Niezależnie od tego, czy chodzi o urodziny, emeryturę, przeprowadzkę, cokolwiek — znalezienie niesamowitego prezentu, który Twój prezes pokocha- jest trudne, ale nie bój się! Przeszukaliśmy internet, aby znaleźć świetne pomysły na prezenty dla twojego szefa, a także kilka wskazówek na temat etykiety firmowego wręczania prezentów.

Wybierz idealny prezent dla szefa

Wybór idealnego prezentu dla kogoś, kogo dobrze znasz, na przykład bliskiej osoby lub członka rodziny, może być wystarczająco trudny, a tym bardziej wybór prezentu dla swojego szefa. Jeśli żadna z sugestii z naszej listy nie wywoła u Ciebie ekscytacji, ani żaden z tych wspaniałych pomysłów z sieci, które już widziałeś – też nie trafił w sedno, wszystko jest w porządku!

Oto kilka wskazówek, jak wybrać świetny prezent, a także zasady etykiety dotyczące wyboru prezentu firmowego z osobistym akcentem, natomiast na samym końcu – obiecane inspiracje.

Odrób swoją pracę domową

Jak dobrze znasz swojego prezesa? Wystarczająco dobrze, aby wiedzieć na pewno, że pokocha te różowe kapcie w kształcie królika, które widziałeś w Internecie? Bardzo możliwe, że nie, więc zapytaj i zbierz trochę informacji. Poszukaj osób, które pracowały z nimi dłużej niż ty lub które znają ich osobiście na pewnym poziomie.

Media społecznościowe to dobre miejsce do wyszukiwania informacji. Większość szefów utrzymuje swoje konta w mediach społecznościowych (które są otwarte dla widoku publicznego) w czystości. Jednak prawdopodobnie nadal znajdziesz osobiste ciekawostki dotyczące tego, jaką herbatę pije lub przekąsek, które lubi. Cokolwiek możesz zebrać, jest lepsze niż wybieranie na ślepo.

Fabulosa.pl

Pomyśl o tym z ich perspektywy

O ile nie masz szefa z sercem o dwa rozmiary za małym, prawie zawsze można śmiało powiedzieć, że przy wyborze prezentu liczy się chęć.

Gwarantujemy, że Twój szef wolałby otrzymać spersonalizowany drobiazg z przemyślaną odręczną notatką niż prezent, który był ewidentnie refleksją. Nawet jeśli prezent nie jest dokładnie w ich stylu pod względem estetycznym. Jeśli uważasz, że dar tego rodzaju nie zostałby doceniony, alternatywnym rozwiązaniem est wręczenie karty podarunkowej.

Czasami chodzi o ciebie

Nie kupuj czegoś, na co cię nie stać, tylko dlatego, że uważasz, że musisz. Gwarantujemy, że Twój prezes wolałby otrzymać kalendarz na biurko zamiast eleganckiego kaszmirowego szlafroka z monogramem, jeśli pozwoli Ci to uniknąć kłopotów finansowych. Zrób budżet i trzymaj się tego budżetu. Twój prezent dla szefa nie powinien rozbić banku i nie powinien obciążać funduszu prezentów dla Twoich bliskich.

Gotowe inspiracje w dobrej cenie:

  • kiełbasa z dzika

  • zestaw do robienia pączków

  • miód wrzosowy

  • wędzona pierś z kurczaka

  • przyprawa korzenna w szklanym słoiku ze sprężyną

  • chleb z wędzoną słoniną, paloną cebulą oraz lubczykiem

  • flaki wołowe w rosole w eleganckim słoju

  • śledź matjas marynowany w cherry + sos

  • zestaw piw rzemieślniczych

  • koszyk z sześcioma nalewkami

Co zatem pójdzie do Twojego szefa? Z pewnością masz już pomysł!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *