Plus jak PLUSTOUR

Na dobrze zorganizowaną wycieczkę składa się wiele czynników, z których najważniejszym, jest zapewnienie uczestnikom wygodnego przejazdu w optymalnych dla indywidualnych potrzeb warunkach. Do tego celu służą kilku lub kilkunastoosobowe busy oraz przestronne autokary, wyposażone we wszelkie udogodnienia.

Przewóz osób Łódź

Rynek polski obfituje w firmy trudniące się wypożyczaniem różnego rodzaju pojazdów mechanicznych, spełniających rolę przewozową dla osób indywidualnych, zorganizowanych grup lub wynajmu okazjonalnego, czyli przewozu uczestników rodzinnych uroczystości.
Do grona tych firm z pewnością można zaliczyć firmę Plus Tour z siedzibą w Łodzi, szczycącą się długoletnim doświadczeniem oraz szeroką ofertą pojazdów, prowadzonych przez znakomicie przeszkolonych kierowców.

Rozpoczęcie działalności w branży przewozowo-turystycznej, firma datuje na rok 2003 i od pierwszych dni wynajem busów i autokarów cieszył się dużym powodzeniem wśród licznych odbiorców. Nasze działanie swoim zasięgiem obejmuje Polskę oraz zagranicę; firma posiada specjalne Certyfikaty Kompetencji Zawodowej, oraz Licencję Ministerstwa Infrastruktury, uprawniającą do przewozu osób w ruchu krajowym i międzynarodowym.
Firma PlusTour od początku działalności, pomimo wielu niekorzystnych okoliczności, zawsze stawiała na bezwzględne bezpieczeństwo pasażerów, ich komfort i dobre samopoczucie. Dzięki tej trosce, osiągnęliśmy duże zaufanie wśród odbiorców, którzy chętnie powierzają nam nowe zlecenia. Nasza działalność spotyka się ze wzorowymi opiniami klientów, otrzymujemy wiele listów z podziękowaniami oraz pozytywne oceny.

Wynajem busów Łódź

Dzięki długoletniej działalności zyskaliśmy także szerokie grono odbiorców – między innymi współpracujemy z biurami podróży, prywatnymi firmami organizującymi dla swoich pracowników różnego rodzaju konferencje, szkolenia, eventy oraz wyjazdy integracyjne na terenie całej Polski o raz poza jej granicami. Usługi transportowe oferowane przez naszą firmę mają na celu zapewnienie maksimum bezpieczeństwa, terminowość, a także wysoki komfort podróży użytkowników.

Autokary Łódź

Firma PlusTour swoją siedzibę ma w Łodzi, ale usługi transportowe m.in wynajem autokarów świadczy na terenie całego kraju. Flota transportowa składa się z kilku rodzajów pojazdów, do których zaliczymy: busy, autokary i minibusy. Każdy z samochodów wyposażony jest w klimatyzację, dodatkowe ogrzewanie oraz nawigację GPS. Komfort podróżnym zapewniają wygodne fotele, a także doskonała czystość otoczenia i gotowość do drogi w przewidzianym terminie.
Każdy potencjalny klient ma możliwość negocjowania podanej ceny, natomiast stali klienci mogą liczyć na korzystne rabaty w momencie wynajmu kilku pojazdów. Cena zależna jest również od długości trasy, rodzaju pojazdu oraz jego wielkości.
Długoletnia działalność pozwoliła nam stworzyć indywidualne dopasowania wynikające z przewozu osób – doskonale potrafimy zrealizować każde życzenie klienta, zasugerować najlepsze dla niego rozwiązania oraz dopasować swoje standardy do potrzeb nawet najbardziej wymagających odbiorców. Bogata oferta usług z pewnością przypadnie do gustu każdemu klientowi oraz sprawi, że po udanej realizacji projektu chętnie powróci z nowym zadaniem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *