Sale konferencyjne na wynajem w okolicach lotniska Chopina

Gdzie lepiej wynająć salę konferencyjną? W profesjonalnym centrum szkoleniowym czy w hotelu, który centrum szkoleniowe ma w obiekcie? Wszystko zależy od charakteru spotkania, które chcemy zorganizować. Hotele z centrum konferencyjnym, mają tą przewagę, że po zakończonym dniu konferencyjnym, goście na miejscu mają pokoje. Wszystkie obiekty znajdujące się w województwie mazowieckim znajdziesz pod linkiem http://www.salekonferencyjne.pl/wojewodztwo/mazowieckie/.

Jakie hotele brać pod uwagę niedaleko lotniska Chopina w Warszawie?

  • Hotel Czerniewski
  • Lokalizacja: Jutrzenki 119,
  • Kontakt: 883 666 402

Hotel Czerniewski to bardzo nowoczesny obiekt wyposażony w sale konferencyjne i bankietowe o łącznej powierzchni pięćset pięćdziesiąt m2. Jest to idealne miejsce do organizacji szkoleń, konferencji oraz spotkań biznesowych z uwzględnieniem noclegu lub też bez niego.

Do dyspozycji gości jest pięć klimatyzowanych sal, w tym jedna, która pomieści do dwustu osób. Każda sala ma bogate zaplecze techniczne. Sale wyposażone są między innymi w rzutniki, laptopy oraz w wygodne meble. Uczestnicy konferencji mają dostęp do bezprzewodowej sieci, a wykwalifikowani pracownicy, zawsze służą pomocą.

W salach jest możliwość zamówienia cateringu z bogatego menu hotelowego.

  • Hotel Lord
  • Lokalizacja: Al. Krakowska 218,
  • Kontakt: 22 574 20 00

W hotelu Lord znajduje się dziesięć dobrze wyposażonych i bardzo stylowo urządzonych sal konferencyjnych. Zdecydowanym atutem przestrzeni do organizacji konferencji w Hotelu Lord, jest możliwość dowolnej aranżacji poszczególnych sal w zależności od potrzeb. Sale, mogą pomieścić od ośmiu, do nawet trzystu pięćdziesięciu osób.

Hotel posiada własny nowoczesny sprzęt multimedialny,  a do dyspozycji gości jest bezpłatny bezprzewodowy Internet.

Organizując konferencję w Hotelu można skorzystać z pakietów uwzględniających nocleg lub też nie. Każda konferencja ma zapewnioną także profesjonalną opiekę koordynatora, który dba o to, aby wszystko przebiegało sprawnie.

  • Airport Hotel Okęcie
  • Lokalizacja: 17 stycznia 24,
  • Kontakt: 22 456 80 00

rolety dzień noc OlsztynAirport Hotel Okęcie, to aż tysiąc pięćset metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej, i dwa tysiące dwieście metrów kwadratowych powierzchni eventowej. Szesnaście sal konferencyjnych jest rozmieszczonych na czterech kondygnacjach hotelu. Cała przestrzeń konferencyjna została tak zaprojektowana, aby była możliwość zorganizowania dużych spotkań. Sale konferencyjne są bardzo funkcjonalne, bowiem zostały tutaj zastosowane ruchome ściany, dzięki którym jest możliwa dowolna aranżacja wnętrza, zgodnie z potrzebami uczestników. Wszystkie sale można zaciemnić przy użyciu elektronicznych kotar, a całość jest klimatyzowana oraz wyposażona w niezbędny, wysokiej klasy sprzęt audiowizualny.

Dużym atutem Airport Hotel Okęcie jest doświadczony zespół, który służy swoją wiedzą na każdym etapie przygotowań i czuwa nad sprawnym przebiegiem imprezy.

Zaletą organizowania konferencji w hotelach jest na pewno fakt, że goście bez problemu po konferencji mogą odpocząć i odświeżyć się, na przykład przed czekającą ich podróżą.

Na pewno podczas organizowania takiej konferencji, warto tę opcję wciąż pod uwagę. Wszystkie sale konferencyjne znajdziecie tutaj: http://www.warszawa.salekonferencyjne.pl/

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *