Sale szkoleniowo – konferencyjne w hotelu – woj. pomorskie

Zorganizuj swoje spotkanie biznesowe nad morzem i zaskocz swoich kontrahentów! Województwo pomorskie oferuje całą gamę wyboru wśród przeróżnych sal szkoleniowo-konferencyjnych w hotelach, których pełną listę znajdziesz na http://www.salekonferencyjne.pl/wojewodztwo/pomorskie/. A po przebytych konferencjach rozkoszuj się szumem fal i pięknem malowniczego Trójmiasta. Przedstawiamy dwa przykładowe hotele, które mogą Was zainteresować.

Czarna Perła – hotel Gdańsk Przejazdowo
Adres: ul. Główna 18 A, Przejazdowo k/ Gdańska
Numer kontaktowy: 58 683 84 14

Pierwszym atutem tego miesjsca jest lokalizacja – z jednej strony gwarantuje ona szybki dojazd do centrum Gdańska, z drugiej – malowniczą Wyspę Sobieszewską. Dojazd z dworca PKS lub PKP zajmuje zaledwie kilkanaście minut, a port lotniczy im. Lecha Wałęsy jest od niego oddalony niecałe pół godziny drogi. Hotel Czarna Perła dysponuje zapleczem konferencyjnym, które składa się z jednej dużej sali konferencyjno-szkoleniowej o pojemności do 50 uczestników. Oferta organizacji spotkania biznesowego w tym obiekcie obejmuje również serwis kawowy oraz atrakcyjne ceny noclegów w jednym z 21 pokoi o różnych standardach (jednoosobowe, dwuosobowe oraz apartamenty, w tym dwupoziomowy apartament kapitański). Sama sala konferencyjna zaopatrzona jest w system nagłośnienia, ekran, flipchart, rzutnik multimedialny oraz dostęp do Wi Fi. Istnieje również możliwość rozstawienia stołów i krzeseł w różnych konfiguracjach, w zależności od indywidualnych potrzeb klienta. W restauracji Czarna Perła można spędzić przemiłe południe lub wieczór, próbując specjalności szefa kuchni, który oferuje dania kuchni staropolskiej oraz duży wybór wśród ryb, pozyskiwanych od lokalnych rybaków.

Ołowianka BED & BREAKFAST
Adres: ul. Ołowianka 3a, Gdańsk
Numer kontaktowy: 535 118 113

Hotel Ołowianka jest  wyjątkowym miejscem w centrum Gdańska. Znajduje się na wyspie Ołowianka w niedalekiej odległości od Starego Miasta, co pozwala na szybki dojazd do i od każdego miejsca. Krótko mówiąc, obiekt jest idealną bazą wypadową do wszystkich turystycznych miejsc oraz jest świetnie skomunikowany. Organizując spotkanie biznesowe można mieć pewność, że przebiegnie ono w miłej atmosferze, podziwiając wspaniały widok z okien na rzekę Motławę oraz Stare Miasto. Hotel Oławianka ma w swojej ofercie odrestaurowaną, zabytkową salę szkoleniowo-konferencyjną. Sala ta ma dużą powierzchnię, co pozwala na zorganizowanie spotkania biznesowego lub szkolenia dla 150 osób. W skład sali wchodzą: mikrofon bezprzewodowy, system nagłośnienia, rzutnik multimedialny, ekran i flipchart. Ponadto na terenie obiektu znajduje się także sala VIP, maskymalnie dla 20 osób, która przeznaczona jest dla bardziej kameralnych wydarzeń biznesowych. Podczas każdej konferencji oferowane są usługi gastronomiczne. Do dyspozycji Gości oddaje się także 11 miejsc noclegowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *