Samochód dla panny młodej – na co zwracać uwagę przy wyborze?

W dniu ślubu chcemy, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Dlatego warto wszystkie formalności załatwiać z odpowiednim wyprzedzeniem. W trakcie przygotowań zadbajmy także o to, by pojechać do ślubu wyjątkowym, efektownym pojazdem. Niekoniecznie sprawdzi się to auto, którym jeździmy na co dzień.

Wynajem ślubnych samochodów to dobre rozwiązanie dla par, którym zależy na bardzo eleganckiej lub nietypowej oprawie tego wyjątkowego dnia. Zanim jednak zdecydujemy się na konkretny model, warto ustalić, na czym nam konkretnie zależy. Jeśli organizujemy imprezę na wysokim poziomie, a ślub i wesele odbędą się w eleganckich miejscach, dobrym rozwiązaniem będzie stylowa, klasyczna limuzyna, najlepiej w białym lub czarnym kolorze. Dobrze, aby była nieco ozdobiona i nawiązywała do ślubnej uroczystości. Ale też bez przesady – nadmiar balonów i kokardek już dawno jest passe i nie prezentuje się zbyt dobrze.

A może stary, zabytkowy samochód?

Jeśli chcemy, aby klimat wesela i ślubu były jedyne w swoim rodzaju lub organizujemy imprezę tematyczną z weselem w plenerze, idealnym uzupełnieniem będzie auto zabytkowe, które będzie przyciągało spojrzenia i sprawi, że goście weselni będą zachwyceni. Zabytkowe samochody dostępne są w wielu wersjach i modelach do wyboru. Najlepiej zdecydować się na opcję z szoferem, który zwykle również jest ubrany charakterystycznie i odpowiednio do auta. Jeśli planujemy wesele latem, a pogoda zapowiada się nienaganna, można sobie pozwolić na zabytkowy kabriolet. Dzięki temu jazda do ślubu będzie wspaniałym przeżyciem, a samo auto może być również dobrym rekwizytem do robienia ślubnych zdjęć. Zanim jednak zdecydujemy się na konkretny samochód, warto przejrzeć ofertę co najmniej kilku różnych wypożyczalni. Nie zabierajmy się też za to na ostatnią chwilę, gdyż może się okazać, że wybrane auto nie będzie dostępne w interesującym nas terminie. Im wcześniej zarezerwujemy samochód, tym lepiej. Będzie wtedy można mieć pewność, że na ostatnią chwilę nie będziemy musieli szukać odpowiedniego samochodu.

Warto pamiętać nie tylko o aucie

Na ostatnią chwilę nie należy zostawiać nie tylko wyboru samochodu, ale także ślubnej kreacji. To, co panna młoda ma na sobie w dniu ślubu również powinno być dobrze zaplanowane i dopięte na ostatni guzik. O sukni ślubnej warto więc pomyśleć co najmniej na kilka miesięcy przed planowana uroczystością. Przyjrzyjmy się zarówno temu, co oferują salony sukien ślubnych, a także temu, co można znaleźć w sklepach internetowych. Świetnie prezentują się między innymi modne suknie jersa, wśród których bez problemu można znaleźć takie modele, które sprawdzą się także jako ślubne kreacje. Pamiętajmy, by suknię dobrze przymierzyć, a także dopasować do indywidualnych potrzeb. Wybór sukni powinien być przemyślany, starajmy się spełniać zarówno własne marzenia, jak i dopasować kreację do stylistyki i tematyki wesela, jak i do swojej figury.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *