Wypożycz, pojedź, wróć i zapomnij o utrzymaniu samochodu

Wyobraź sobie, że wyruszasz w trasę i nagle na środku drogi dopada Cię samochodowa awaria. Trudno, ryzyko awarii zawsze czyha na kierowcę – myślisz sobie, lecz każde ryzyko można zminimalizować. Jak to zrobić? Postaw na… wynajem samochodów. Ryzyko z sieciową wypożyczalnią samochodów INTERFLEET jest minimalne, ponieważ oferuje ona tylko takie auta, które pokonały dotychczas co najwyżej 30 tys. kilometrów, czyli mają tych kilometrów jeszcze dużo przed sobą. Co jeszcze zyskujesz wypożyczając auto z wypożyczalni i jak wygląda kwestia, która można by określić często wpisywaną w wyszukiwarkę Google frazą „wynajem samochodów cennik”?

Dostępność usługi w obrębie kraju

Jeśliby jednak jakiś mały problem się pojawił, firma oferująca wynajem samochodów udzieli Tobie natychmiastowej pomocy. Poza tym auto można wypożyczyć w obrębie całego kraju. Wystarczy wybrać z formularza na stronie tą czy inną datę, wybrać samochód i zostawić swoje dane. Lub też zadzwonić, a doradca odpowie na Wasze pytania.

Co dostajesz?

 • gwarancję dostarczenia i odbioru pojazdu w wybrane miejsce,

 • możliwość wypożyczenia i zwrotu pojazdu w innym mieście

 • zastępczy samochód na czas naprawy wynajmowanego auta,

 • bezpłatny przegląd gwarancyjny na terenie całego kraju,

 • sieciowa wypożyczalnia samochodów oferuje pomoc w sytuacji awaryjnej,

 • likwidację szkód komunikacyjnych,

 • czysty i pachnący samochód przygotowany do drogi

 • konkurencyjne stawki wynajmu indywidualnie dostosowane do Twoich potrzeb

 • bogaty pakiet usług ubezpieczeniowych

Dla kogo wynajem samochodów?

 • Gdy chcesz wynająć samochód na maksymalnie miesiąc, a może nawet tylko na dobę, bo korzystasz z auta sporadycznie – wybierz krótkoterminowy wynajem samochodów , czyli usługę tzw. rent car, dopasowaną do przedsiębiorców jeżdżących nieregularnie. Zaletą tego rozwiązania jest to, że płacisz tylko za czas korzystanie z samochodu. W dodatku nie musisz zwracać auta w tym samym miejscu, w którym go wypożyczyłeś. Z tej właśnie oferty korzystają często uczestnicy wypadków, którym przysługuje wypożyczenie auta finansowane z OC sprawcy. W tym konkretnym wypadku firma interfleet załatwia sprawę wynajmu bezgotówkowo.

 • Jeśli chcesz wynająć auto na czas od miesiąca do roku – wybierz średnioterminowy wynajem samochodów, z uwagi na zadeklarowanie dłuższego najmu jeszcze atrakcyjniejszy cenowo od poprzedniej opcji

 • jeśli Twoje auto uległo uszkodzeniu, awarii – wybierz wynajem zastępczy, czyli zastępcze auto na czas naprawy. Pamiętaj, że niezależnie od tego, czy masz firmę czy jesteś osobą fizyczną, należy Ci się auto zastępcze przy każdej szkodzie, która jest rozliczana z OC sprawcy. W takim przypadku sieciowa wypożyczalnia samochodów zapewnia asystę profesjonalistów, którzy przeprowadzą Cię bezpiecznie przez cały formalny proces uzyskania samochodu zastępczego oraz pomogą wybrać serwis naprawczy. Wynajem pojazdu z OC sprawcy to wynajem bezgotówkowy, brak limitu kilometrów i brak konieczności wypłacenia kaucji za wynajem.

 • jeśli potrzebujesz auta do wożenia towaru po mieście jak i na dłuższe trasy- wybierz auto dostawcze, to oferta pakownych aut przeznaczonych do przewożenia bardzo dużych ładunków

wynajem samochodów cennik

Wiele osób wpisuje w Google tę właśnie frazę wynajem samochodów cennik, szukając dobrej stawki za stosunkowo niewielką cenę. To zależy od auta, ale przykładowo Nissana Micrę możesz wynająć już od 80 zł netto za dobę z limitem do 200 km a dostawczego Peugeot Boxer L4H2 za 180 zł netto za dobę z takim samym limitem. Droższy jest Opel Vivaro Kombi za 250 zł netto za dobę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *