Kubki termiczne z nadrukiem i w pełnym kolorze – wykorzystaj ich potencjał!

Dzisiaj możesz znaleźć wielu producentów oferujący szeroką gamę kubków promocyjnych, które są dostarczane bezpośrednio do Ciebie wraz z indywidualną personalizacją. Wszystkie takie kubki termiczne z nadrukiem mają gładką, nieprzerwaną powierzchnię, która jest idealna do brandingu i dekoracji. Idealną formą nadają im producenci tacy jak Sanbetweb.

Dekoracja brandingowa – kubki termiczne

Warto pójść za ekspertami, jeśli chodzi o branding na kubkach podróżnych. Metody, które zalecają do zdobienia takiego kubka to między innymi grawerowanie laserowe czy nadruki w pełnym kolorze.

Zamówienie zbiorcze się zwykle opłaca najbardziej. Minimalne zamówienie na kubki personalizowane jest podane na każdym produkcie w ofercie różnych producentów. W tej chwili większość z nich dostarcza szeroką gamę kubków do wielokrotnego użytku na terenie Polski, ale nie tylko. Dostarczają to organizacjom i eventom. Kupując takie kubki termiczne z nadrukiem wysokiej jakości możesz mieć całkowitą pewność, że otrzymujesz produkt wart swojej ceny i wysokiej jakości produkt z doskonałym brandingowym wykończeniem.

Wysokiej jakości spersonalizowane kubki podróżne wielokrotnego użytku spełniają wszystkie rozsądne standardy detaliczne dotyczące zatrzymywania płynów i trwałości. Zwykle jednak producent nie może jednak zagwarantować, że kubki będą w 100% szczelne we wszystkich sytuacjach. Warto baczyć na uwzględnienie tego przy zakupie.

Łatwe do czyszczenia i można myć w zmywarce

Najlepiej zrób zamówienia na kubki, które mają gładką powierzchnię wewnętrzną i zewnętrzną, bo taka umożliwia łatwe czyszczenie. Ogólne czyszczenie wymaga jedynie szybkiego spłukania. W przypadku uporczywych plam zalecamy przetarcie w połowie mieszanką sody oczyszczonej i w połowie mieszanką wody. Większość z dostępnych w sieci kubków można myć w zmywarce. W razie wątpliwości zapytaj przyjaznego członka zespołu.

Izolacja, aby kawa i herbata były gorące

Wszystkie kubki podróżne z tej kategorii posiadają cechy, które sprawiają, że doskonale sprawdzają się w temperaturze izolacyjnej. Innymi słowy, Twoja filiżanka kawy, herbaty lub dowolnego innego gorącego napoju będzie dłużej przechowywana w wyższej temperaturze.

Izolacja próżniowa

Te kubki są w stanie izolować, aby utrzymać temperaturę napojów dzięki wydajnej izolacji próżniowej. Ta izolacja, która jest pustą przestrzenią próżniową między zewnętrzną i wewnętrzną ścianką kubka i umożliwia zmianę temperatury na zewnątrz kubka, aby nie wpływać na jego zawartość.

Pokrywy Flip Top i zakrętki

Jest to bardzo fajne rozwiązanie, bo zwykle taka odchylana pokrywa umożliwia łatwy i szybki dostęp. Pokrywka typu flip top ochroni użytkownika przed większością wycieków, jednak nie zaleca się noszenia pokrywek typu flip top w workach, w których istnieje ryzyko odskoczenia zatyczki. Z drugiej strony zakręcane wieczko daje pewność, że Twój ulubiony napój nie rozleje się podczas przenoszenia – nawet w torbie. Kompromis z zakręcaną pokrywką polega na tym, że nie możesz uzyskać dostępu do napoju tak szybko, jakbyś chciał. Jednak jest to mały kompromis.

Polecamy:
Dlaczego warto wynajmować samochody klasy C?
Używane auto – od dealera samochodowego, czy z komisu?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *